СМС розсилка по СНД

Опубліковано - 20 березня 2013 р.
СМС розсилка по СНД

У наш час мобільний телефон – це не просто зручний засіб спілкування, а й досить гарний метод розповсюдження смс реклами послуг і товарів. Адже саме мобільний зв'язок дає можливість налагодити спілкування компанії зі своїми клієнтами, інформуючи їх про товари, нові акції і пропозиції.

Часто виникає необхідність в інформуванні своєї цільової аудиторії, яка знаходиться за межами країни. Потреба відправки смс в Росію, Білорусь, Казахстан або інші країни, де може бути Ваша цільова аудиторія або існуючі клієнти.

Яка основна перевага SMS розсилок?

Далеко не кожна людина використовує електронну пошту, і не кожен читає рекламні листівки, кинуті в поштовий ящик. І зовсім інша справа - ємні і короткі SMS, які фактично в декілька слів описують суть пропозиції. Ваші клієнти зможуть прочитати повідомлення практично скрізь: на відпочинку, у відрядженні, на роботі і т.д.

Як це здійснити?

Як відправити смс клієнту в Білорусь, Росію, Казахстан чи інші країни?
Найпростіший спосіб - це використовувати сервіс смс розсилок, такий як TurboSMS. З його допомогою можна створити СМС розсилку по СНД та іншим країнам.

Сервіс дає можливість вивести рекламу ваших товарів і послуг на новий рівень. Працюючи з можливостями сервісу можна істотно спростити задачу розсилки СМС великому числу абонентів.

До ще одного не менш важливого плюсу варто віднести можливість призначати точний час відправлення. Це дозволяє вибирати максимально зручний час для відправки реклами своїх товарів і послуг, що вельми важливо, працюючи з певною цільовою аудиторією.

СМС-маркетинг в країнах СНД

Міжнародний маркетинг визначається як інструментарій і філософія міжнародного підприємництва, як процес, спрямований на розробку та прийняття рішень із взаємин інтернаціональних фірм, залучених до процесу некомерційного або комерційного обміну послугами або товарами.

СМС маркетинг для України, Росії, Білорусії є перспективним напрямком.

# Білорусія

У Білорусії смс розсилки регулюють кілька законів: «Про зв'язок», «Про рекламу» і «Про захист персональних даних». І, згідно з білоруськими законами, потрібна згода абонента для отримання ним інформації з певної теми від конкретних відправників.

# Україна

На Україні в 2012 році ринок послуг у сфері мобільного маркетингу досяг позначки в 20 млн. доларів. Про що повідомило агентство LEAD9, що проводили відповідні ринкові дослідження. За їхньою оцінкою, в однієї компанії середній бюджет за 2012 рік виріс на 20% в середньому, якщо його порівнювати з попереднім роком.

# Росія

Для Росії в цілому (виключаючи найбільш великі міста) мобільний маркетинг є, по суті, новим віянням. Але, як і в будь-якому сегменті, тут конкуренція в наданні мобільних послуг вельми висока. Практично всі учасники ринку сходяться в одній думці, що для маркетологів повсюдне поширення мобільного зв'язку є можливістю відкрити нові горизонти.

Отже, варто розвивати не тільки національне підприємництво, а й, користуючись досить ефективним і недорогим інструментом у вигляді смс розсилок, підкорювати міжнародні простори.


Також читайте:

Ошибка