Відео уроки

Як додати ім'я відправника SMS?

Перед тим як приступити до розсилки - додайте ім'я відправника, і ваші клієнти будуть отримувати повідомлення від імені вашої компанії. Для цього перейдіть в розділ «Відправники SMS».

Читати далі »

Зверніть увагу на правила додавання: довжина відправника повинна бути до 11 символів; можна використовувати цифри, букви латинського алфавіту, пробіл, а також символи «.» (крапка), «-» (дефіс) і «&» (амперсанд).

Введіть назву своєї компанії, торгової марки або сайту. Всі підписи проходять перевірку адміністратором, щоб прискорити цей процес - максимально детально опишіть чому Ви обрали таке ім'я відправника. Приміром, вкажіть назву вашого бренду і посилання на сайт. Всі дані заповнені, натисніть на кнопку «додати підпис» і вона буде відправлена на модерацію. Переглянути та перевірити статус модерації відправника можна у розділі «Відправники SMS».

Якщо надалі у Вас буде декілька відправників, один з них Ви можете використовувати за замовчуванням, для цього поставте галочку біля поля «відправник за замовчуванням».

Відправляючи повідомлення від імені компанії Ви підвищите впізнаваність Вашого бренду і відгук від розсилки буде на порядок вище.

Згорнути »

Як додати групу номерів?

Щоб додати групу номерів, в розділі «Контактна книга» перейдіть за посиланням «додати групу номерів». Зазвичай такі групи створюються для сегментування клієнтської бази.

Читати далі »

Наприклад, у Ваших клієнтів різні переваги або вони проживають в різних містах. Розділіть їх по групах контактів, щоб надалі розіслати унікальну пропозицію для кожної з них.
Введіть назву групи і додайте номери телефонів. Введіть їх, скопіюйте і вставте або завантажте з файлу.

Виберіть країну контактів, система автоматично підкоригує формат номерів і видалить дублі. Натисніть на кнопку «Створити групу номерів», після чого вона буде доступна в розділі «Телефонна книга» і готова до розсилки.

Сегментування бази спростить Вашу роботу з клієнтами та підвищить ефективність розсилок.

Згорнути »

Як зробити СМС розсилку?

Ви додали підпис відправника і створили групи контактів. У розділі «ТурбоСМС» перейдіть за посиланням «відправити SMS». Тут представлені три різні способи, давайте їх розглянемо:

Читати далі »

  1. Одне повідомлення. Виберіть цей спосіб, для відправки повідомлення на кілька номерів. Наберіть текст повідомлення. Розмір повідомлення може складатися з декількох сегментів, в одному сегменті - 70 символів на кирилиці і 160 на латиниці. При наборі тексту зверніть увагу на лічильники розміру СМС, які знаходяться знизу. Далі введіть підпис відправника і не більше трьох номерів одержувачів. При необхідності вкажіть час відправки повідомлення і натисніть на кнопку «переглянути повідомлення». Перевірте правильність введених вами даних і натисніть на кнопку «відправити повідомлення».
  2. Розсилка. Виберіть цей спосіб, щоб розіслати повідомлення одній або декільком раніше створеним групам номерів. Наберіть текст повідомлення, виберіть групу номерів і підтвердіть розсилку.
  3. Розсилка за шаблоном. Виберіть цей спосіб, щоб звернутися до кожного клієнта по імені і вказати персональну інформацію, наприклад, розмір знижки.
    Скориставшись інструкцією підготуйте файл значень шаблону і збережіть його на комп'ютері. Далі введіть текст повідомлення і вставте в ньому змінні. При відправці повідомлення, дані з файлу значень шаблону автоматично підставляються в текст смс повідомлення. Оберіть підпис відправника, країну формату номерів і завантажте файл значень шаблону. Далі натисніть на кнопку «переглянути розсилку» і підтвердіть її.

При Зверненні до клієнтів по імені, відгук на розсилку значно вище. Ви підвищите лояльність і рівень довіри до Вашого бізнесу!

Згорнути »

Залишилися питання? Перегляньте розділ F.A.Q. або зверніться до Службу технічної підтримки.

Ошибка