Меню
Ми вдосконалюємо Вашу
комунікацію з клієнтом

TurboSMS – сервіс СМС розсилок та офіційний партнер операторів зв’язку України. Створюйте масові СМС розсилки реклами, повідомляйте про акції та знижки одразу після реєстрації!

Зареєструватися
10
років на ринку
10 тис
клієнтів
4 млн
контактів у базі
Основні послуги
Розсилайте SMS бонуси, повідомляйте про акції та знижки
відразу після реєстрації!
 • WEB Інтерфейс

  Розсилайте sms повідомлення з сайту одразу після реєстрації. 10000 клієнтів отримають ваше повідомлення впродовж двох хвилин.

 • Шлюз TurboSMS

  Підключайте до нашої платформи власне програмне забезпечення: сайт, 1С, CRM — ваша програма сама буде надсилати sms.

 • Сервіс 8668

  Приймайте повідомлення від абонентів, налагоджуйте з ними діалог і формуйте нову клієнтуру.

 • Бази номерів

  Розсилка СМС, таргетинг цільової аудиторії по регіонам і мобільним операторам. Нові клієнти самі прийдуть до вас.

 • Партнерам

  Ставайте нашим партнером, додайте в асортимент послуг sms розсилку і збільшуйте свій прибуток.

ТЕСТУВАТИ ВІДПРАВЛЕННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ:
+380
Наші переваги

База з 4 000 000
контактів

Прямі підключення
до операторів зв'язку України,
висока якість доставки sms

Оплата тільки
за доставлені повідомлення

Служба підтримки клієнтів
працює цілодобово
і без вихідних

Сервіс TurboSMS - СМС розсилки для бізнесу

У сфері реклами й маркетингу використовується значна кількість доступних інструментів для стимуляції зросту продажів. І масова розсилка СМС – один із небагатьох варіантів, який неодноразово підтверджував власну ефективність і дієвість на практиці. Про це говорить і статистика: за нашими даними, 90% рекламних повідомлень читається..

Читати далі »

Можливості сервісу СМС розсилок ТурбоСМС

ТОВ «Мобізон» пропонує підприємцям простий і функціональний смс сервіс для створення й управління рекламними кампаніями. Використовуючи можливості нашого сервісу, Ви зможете:

 1. Швидко і просто здійснювати рекламні смс розсилки через Інтернет з нашого сайту одразу після реєстрації.
 2. Підключити будь-яке програмне забезпечення до нашого СМС шлюзу, що дозволить здійснювати автоматичну розсилку sms із інтернет-магазинів, онлайн-сервісів, CRM систем та іншого ПЗ.
 3. Залучати нових клієнтів за допомогою нашої бази номерів для смс розсилки, котра сегментована по регіонам і операторам мобільного зв’язку.
 4. Підтримувати зворотний зв'язок зі своїми клієнтами, використовуючи короткий номер 8668. Діалогова sms розсилка дозволить вам поповнювати свою клієнтську базу і вести статистику ефективності рекламних кампаній.
 5. Заробляти разом із нами. Ми маємо унікальну партнерську програму, за допомогою якої ви самі зможете шукати собі клієнтів та заробляти за рахунок масових розсилок через нашу платформу.

Застосування таргетованої масової та локальної смс реклами

Персоналізована SMS розсилка

Цей рекламний інструмент дозволяє максимально чітко виділити конкретну цільову аудиторію і своєчасно інформувати її про нові акції, знижки і святкові пропозиції. Така увага до інтересів клієнтів значно підвищить рівень продажів і сформує стійке лояльне ставлення клієнтів до бренду.

Реєструйтеся на нашому сервісі СМС розсилок, завантажуйте контакти своїх клієнтів та Ви самі зможете робити СМС розсилки від імені компанії!

Згорнути »

Готові рішення
 • інтернет магазин
 • турагентство
 • ресторан
 • салон краси
нам довіряють

Відгуки наших клієнтів


4.93 з 5 от 115 клієнтів TurboSMS
Пользуемся услугами TurboSMS для уведомления своих клиентов о статусе заказа. Сервис работает отлично с виртуальной АТС Phonet. Качество услуг отличное и хорошая тех. поддержка. Доставка смс-уведомлений клиентам быстрая. Отличный сервис, рекомендую.
Спасибо сервису TurboSMS за отличный сервис. Очень удобно используем смс рассылки в своем Интернет-магазине, а также в виртуальной АТС для отправки смс-оповещений клиентам.
Сервис отлично работает с платформой интернет-магазина. Быстрая доставка смс-уведомлений клиентам. Интуитивно понятный интерфейс. Пользуемся несколько месяцев, результат уже виден - вырос цикл жизни наших клиентов и не теряется обратная связь.
Реєстрація за 30 секунд
Логін зайнятий, підберіть, будь ласка інший
Зареєструватися
0 грн
підключення та альфа-ім'я відправника
+
Реєструйтеся зараз і отримуйте
10 безкоштовних sms

Ошибка