ru

Готові інтеграції

Автоматична відправка SMS з CRM і CMS систем

Сервіс TurboSMS.ua інтегрований більш ніж з 60 різними сервісами, CRM і CMS системами. Реєструйтеся зараз і налаштовуйте автоматичну відправку SMS-повідомлень з вашого сайту або ПО!

Ми не є розробниками даних рішень. Якщо у вас виникають проблеми або питання по інтеграції — пишіть безпосередньо розробнику інтеграції.

Щоб додати нову інтеграцію, будь ласка, заповніть форму.

CRM, ERP, IP-телефонія, інші сервіси і системи

SalesDrive — українська CRM для інтернет-магазину. Інтеграція з сайтами і маркетплейсами, Новою Поштою, Укрпоштою, телефонією, email. Instagram, Facebook, Viber, Telegram. Приватбанк, Монобанк, РРО, склад, рахунки, витрати.

Детальніше: Link1, Link2.

KeyCRM — українська CRM-система для інтернет-магазинів. Управління роздрібною та оптовою торгівлею. Повна інтеграція CRM із маркетплейсами, соц. мережами та різними сервісами.

Детальніше: Link.

RemOnline — програма для ведення обліку та автоматизації бізнес-процесів. Підходить для роздрібних продажів, автосервісів та сервісних центрів. Забезпечує комплексну автоматизацію бізнесу та допомогає збільшити його прибутковість.

Детальніше: Link.

Perfectum CRM+ERP — українська система для ведення та керування своїм бізнесом будь-якого масштабу. Це сучасний та потужний інструмент ведення, контролю та автоматизації усіх необхідних бізнес процесів та документообігу.

Детальніше: Link1, Link2.

SITNIKS — Готова CRM для товарного бізнесу в соціальних мережах, маркетплейсах та інтернет магазинах. Гнучкі налаштування під ваші бізнес-процеси без необхідності вникати в технічну частину.

Детальніше: Link.

Beauty Pro — CRM для управління салоном краси, клінікою та СПА. Ведіть статистику, приймайте вірні управлінські рішення, керуйте бізнесом швидко і ефективно!

Детальніше: Link1, Link2.

CleverBox:CRM — CRM для автоматизації салонів, клінік і СПА. Управління, фінансовий облік, каса, складський облік, автоматизація, комунікації та аналітика в єдиній CRM-системі.

Детальніше: Link.

Firmao — це польське програмне забезпечення для автоматизації процесів CRM/ERP/WMS, доступне в хмарі. Може бути легко інтегрована в більш ніж 1,000 зовнішніх ІТ-систем.

Детальніше: Link.

OneBox — це система нового покоління серед CRM і ERP. Це дуже технологічне рішення, ідеальна CRM і ERP для B2B, B2C і електронної комерції. OneBox об'єднує все краще, що дають ERP і CRM системи і індивідуально підстроюється під особливості компаній клієнтів і методологію управління.

Детальніше: Link.

Integrica — CRM для управління б'юті бізнесом. Онлайн запис клієнтів, аналітика доходів і витрат, P&L, облік складу, продажів та витратних матеріалів.

Детальніше: Link.

Creatio — CRM для всіх галузей і масштабів бізнесу. Вирішує завдання у сфері продажів, маркетингу, сервісу, складського обліку, фінансового обліку, логістики.

Детальніше: Link1, Link2.

DNTrade — система автоматизації та систематизації бізнес-процесів на підприємствах різних галузей і масштабів. Складський облік, ПРРО, документообіг, керування персоналом, витрати, прибутки та багато іншого в один клік.

Детальніше: Link.

exoCRM — це хмарний сервіс, який призначений спеціально для управління будь-якою кількістю інтернет-магазинів в одній системі. Сервіс дозволяє автоматизувати роботу вашого складу, відділу продажів, відділу закупівель, маркетинг відділу та фінансового відділу.

Детальніше: Link.

Keepin CRM — розумна і проста онлайн CRM система для малого та середнього бізнесу. Все що потрібно для організації роботи з клієнтами, угодами і завданнями.

Детальніше: Link.

Dilovod — онлайн-сервіс обліку продажів. Фіксуйте переміщення товару на всіх етапах продажу. Швидко оформлюйте угоди, виконуйте замовлення, контролюйте сплату. Детальні звіти допоможуть проаналізувати поточний стан, оцінити ефективність менеджерів.

Детальніше: Link1.

Shop-Express — це функціональна і легка у використанні платформа для створення брендових інтернет-магазинів без програмування. Створити інтернет-магазин можна у фірмовому стилі бренду без прив'язки до шаблону, що дозволяє створити впізнавану інтернет-вітрину.

Детальніше: Link1, Link2.

Zoho CRM — це широка за своїми функціями система, яка дає уявлення про продажі, маркетинг, підтримку клієнтів.

Детальніше: Link.

AmoCRM — це зручна CRM-система з безліччю можливостей: ведення бази клієнтів, управління і аналіз продажів, система нагадувань про завдання і багато іншого.

Детальніше: Link.

Бітрікс24 — це додаток, що допомагає організувати колективну роботу в компанії. Говорячи простіше, це сайт на якому зібрані всі необхідні дані про співробітників і клієнтів компанії.

Детальніше: Link.

1С:Підприємство — програмний продукт компанії «1С», призначений для автоматизації діяльності на підприємстві. Являє собою систему прикладних рішень, побудованих за єдиними принципами і на єдиній технологічній платформі.

Детальніше: Link1, Link2.

Binotel — це готове рішення, що дозволяє телефонізувати будь-який вид бізнесу на основі віртуальної АТС Binotel™. Телефонізація офісу з Binotel - це єдина корпоративна телефонна система, з широким набором ефективних бізнес-інструментів.

Детальніше: Link.

Phonet — це IP-телефонія для бізнесу для користувачів з усього світу де є доступ до мережі інтернет. Phonet займається організацією корпоративної телефонії для компаній різних галузей і напрямків бізнесу: від салонів краси до колл-центрів і корпорацій, що працюють в різних містах, в будь-якій точці України і за її межами.

Детальніше: Link.

Ringostat — українська AI-платформа телефонії, колтрекінгу та аналітики дзвінків. Отримайте максимум від дзвінків за допомогою рішень Ringostat для оптимізації маркетингу та збільшення продажів: розумна бізнес-телефонія, мовна аналітика, AI Супервайзер, додаток для дзвінків Ringostat Smart Phone, віджет Callback та Call Tracking.

Детальніше: Link1, Link2.

Userside — це система управління підприємством профілю "оператор зв'язку - послуги інтернет доступу". Функціональні можливості системи дозволяють повністю керувати і організовувати всю роботу на підприємстві.

Детальніше: Link.

ABillS — Open Source автоматизована система розрахунків, написана на Perl і поширювана за ліцензією GPL v2. Система є модульною ACP (автоматизованою системою розрахунків), що надає можливість доопрацьовувати відсутні функціональні можливості системи без порушення ядра системи.

Детальніше: Link1, Link2.

Торгсофт — це готове рішення для торгівлі та управління магазином, яке враховує особливості і процеси різних видів діяльності і засноване на досвіді ведення бізнесу багатьох підприємців. Після установки програми на комп'ютер в ній можна відразу працювати.

Детальніше: Link1, Link2.

LP CRM — це система для лендінгів, комплексне рішення будь-якого бізнесу з управління взаємовідносинами з клієнтами. Простіше кажучи, всі ваші клієнти, замовлення, статистика, склад в одному зручному місці.

Детальніше: Link1, Link2.

УкрСклад — програма обліку товарів по декільком фірмам і складам. Виписка і ведення архіву всіх можливих рахунків, накладних, платіжних доручень, касових ордерів і договорів. Можливість самому створювати нові звіти, використовуючи прямий доступ до бази даних.

Детальніше: Link.

Neolent — українська компанія, що займається розробкою IT-рішення для малого та середнього бізнесу. Це унікальне SaaS-рішення, ERP-система для e-commerce-індустрії, що включає в себе облік продажів, складу і фінансів.

Детальніше: Link.

Ubilling — реалізація потужного, гнучкого і інтуїтивно зрозумілого web-інтерфейсу для stargazer. Поширюється під ліцензією GNU GPL v.2 з повністю відкритим кодом і повністю безкоштовно.

Детальніше: Link.

NoDeny — Open Source проект білінгової системи для управліннями домашніми мережами різних масштабів. Проект написаний на мові Perl і використовує MySQL.

Детальніше: Link1, Link2.

МойСклад — комерційний SaaS продукт для управління торгівлею і складського обліку, призначений для автоматизації малого і середнього бізнесу.

Детальніше: Link.

Qsystem — CRM програма для ведення обліку замовлень. Це облік не тільки вхідних замовлень в один відділ - це облік по всьому підприємству. Система створює клієнтську базу з деталізованим урахуванням всіх змін.

Детальніше: Link.

Lakmus — це сучасна хмарна система управління медичним закладом. Принцип роботи системи заснований на хмарних обчисленнях. Вся обчислювальна частина системи знаходиться на захищених серверах для користування системою підходить будь малопотужний комп'ютер або смартфон з інтернетом.

Детальніше: Link.

Менеджер СТО — програмний продукт для обліку замовлень і клієнтів автосервісного центру. Дозволяє організувати роботу приймальників і менеджерів автосервісу (по локальній мережі), попередній запис клієнтів на ремонт, аналізувати завантаженість і показники роботи сервісу.

Детальніше: Link1, Link2

Odoo — модуль дає змогу надсилати та отримувати Viber і SMS-повідомлення в Odoo, відстежуючи статус доставки. Можливість надсилання повідомлень вручну та за допомогою готових автоматизацій.

Детальніше: Link.

CRMSTROY — будівельна CRM система для бізнесу по ремонту, будівництву та керуючих компаній. Обчислення окупності об'єктів, складання кошторисів і брифів по кожному періоду і процесу будівництва, планування будівництва та обсяги закупівель, орієнтування на реальні цифри, проводячи розрахунки з клієнтами і підрядниками.

Детальніше: Link.

ANT-Logistics — це облачна система для управління транспортом і транспортною логістикою. Система дозволяє автоматично розподіляти завдання між виконавцями, будувати для них оптимальні маршрути та виконувати GPS-контроль їх виконання. Інтеграція з TurboSMS дозволяє надсилати прямо з системи SMS-повідомлення, вказуючи час доставки, телефон кур'єру та інші відомості.

Детальніше: Link.

Asteril — CRM для інтернет-торгівлі. Єдина база замовлень і клієнтів, фінансовий облік, відстеження статусів ТТН, продажу, облік товарів, SMS і E-mail повідомлення клієнтам і чати.

Детальніше: Link.

FormDesigner — український конструктор веб-форм, який дає змогу створювати опитування, квізи, калькулятори, форми онлайн-запису та будь-які інші веб-форми без допомоги програміста. Готові шаблони. Гнучкі налаштування. Понад 30 різних елементів. Безліч готових інтеграцій з іншими онлайн-сервісами.

Детальніше: Link.

Webasyst — це веб-платформа, яка об'єднує систему управління сайтом (CMS) і інтернет-магазином з корпоративним інтранетом, CRM, системою управління проектами і завданнями. Єдина система для управління компанією через інтернет.

WireCRM — це CRM-платформа з немаленькою функціональністю для автоматизації ряду процесів малого бізнесу. Система досить дешева для свого сегмента ринку і пропонує пробний період протягом місяця.

RetailCRM — це спеціалізована ЦРМ-система для інтернет-магазинів. Сервіс автоматизує робочі процеси, що лежать «за вітриною» - від обробки замовлень до вихідного маркетингу та інструментів збільшення продажів.

ORDERINO — це онлайн сервіс для компаній сфери торгівлі і надання послуг, який допомагає вести базу клієнтів, планувати і виконувати їх замовлення і отримувати нові замовлення через будь-який сайт в мережі інтернет. Працює в браузері і не вимагає установки додаткових програм.

СКІФ — комплексна система складського і фінансового обліку, CRM, обліку витрат, виробництва, обробки замовлень з інтернет-магазину. Встановлюється на вашому сайті.

CMS (Content Management System)

1С-Бітрікс: Управління сайтом — професійна система управління веб-проектами, універсальний програмний продукт для створення, підтримки і успішного розвитку: корпоративних сайтів, інтернет-магазинів, інформаційних порталів, сайтів спільнот, соціальних мереж та інших веб-проектів.

OpenCart — e-commerce platform з відкритим вихідним кодом, орієнтована на створення інтернет-магазинів. Дуже просте і надійне рішення для бажаючих створити власний онлайн бізнес при мінімальних витратах.

Детальніше: Link1, Link2, Link3, Link4.

WooCommerce — це улюблене в усьому світі рішення, яке забезпечує повний контроль і власникам магазинів, і розробникам.

Детальніше: Link1, Link2, Link3.

CS-Cart — це програмне забезпечення, покликане для реалізації комерційних інтернет-проектів будь-якого ступеня складності, починаючи від невеликих інтернет-магазинів і закінчуючи віртуальними супермаркетами з великою кількістю постачальників і відділів.

Детальніше: Link1, Link2.

Magento — одна з найпопулярніших в світі CMS для інтернет-магазинів. Також, як і більшість інших движків для електронної комерції, працює на базі PHP і MySQL. Вихідний код відкритий.

Детальніше: Link1, Link2.

Drupal — система управління сайтами на безкоштовній основі. Має відкритий вихідний код і поширюється за ліцензією GPL. Це програмне забезпечення дозволить навіть новачкові публікувати, керувати та правильно організовувати контент на власному сайті.

Детальніше: Link.

JoomShopping — це повністю готовий багатофункціональний компонент для створення інтернет-магазинів на базі Joomla. Він визнаний найпотужнішим інструментом, який сподобався веб-майстрам масою корисних функцій, модулів і можливостей.

Детальніше: Link.

ShopCMS — це професійний скрипт інтернет-магазину, що дозволяє організувати електронну торгівлю на найвищому рівні з мінімальними витратами. Скрипт має багатий набір функціональних можливостей для організації ефективної торгівлі в мережі інтернет.

Детальніше: Link1, Link2.

Allzap CMS — ліцензійна система управління для інтернет-магазину запчастин. У стандартному варіанті має базовий набір функцій, необхідних для успішного продажу автозапчастин.

Детальніше: Link.

Конструктори інтеграцій

ApiX-Drive — Онлайн Конструктор Інтеграції по API. Дозволяє «подружити» різні онлайн сервіси між собою з метою автоматизації бізнес-процесу.

Детальніше: Список інтеграцій, Налаштування підключення

Різне

Laravel — безкоштовний веб-фреймворк з відкритим кодом, призначений для розробки з використанням архітектурної моделі MVC.

Детальніше: SOAP, HTTP API.

Go (Golang) — це компільована багатопотокова мова програмування від Google з відкритим вихідним кодом. Вважається мовою загального призначення, але основне застосування — розробка веб-сервісів і клієнт-серверних додатків.

Детальніше: Link.

Ошибка