Меню

Відправка SMS з CRM і CMS систем

Інтеграція TurboSMS з CMS, CRM

Сервіс TurboSMS.ua інтегрований більш ніж з 30 різними сервісами, CRM і CMS системами.

Реєструйтеся зараз і налаштовуйте автоматичну відправку SMS-повідомлень з вашого сайту або ПО!

Зареєструватися Написати розробникам

Шановні користувачі та розробники, зверніть увагу!

  • Нижче представлений список сервісів, програм, CRM і CMS систем для яких є рішення по інтеграції з TurboSMS.ua для відправки повідомлень через наш SMS-шлюз.
  • Ми не є розробниками даних рішень. Якщо у Вас виникають проблеми або питання по інтеграції - пишіть безпосередньо розробнику інтеграції.
  • Якщо в цьому списку немає необхідного вам рішення по інтеграції або ви розробник і готові розробити його за винагороду - зв'яжіться з нами або заповніть форму.

CMS (Content Management System)

1С-Бітрікс: Управління сайтом — професійна система управління веб-проектами, універсальний програмний продукт для створення, підтримки і успішного розвитку: корпоративних сайтів, інтернет-магазинів, інформаційних порталів, сайтів спільнот, соціальних мереж та інших веб-проектів.
Детальніше: Link1, Link2.

OpenCart — e-commerce platform з відкритим вихідним кодом, орієнтована на створення інтернет-магазинів. Дуже просте і надійне рішення для бажаючих створити власний онлайн бізнес при мінімальних витратах.

Детальніше: Opencart 2.x, Opencart 3.x, Opencart 2.x-3.x, Opencart 2.3 (SMS+Viber).

WooCommerce — це улюблене в усьому світі рішення, яке забезпечує повний контроль і власникам магазинів, і розробникам.
Детальніше: Link1, Link2.

CS-Cart — це програмне забезпечення, покликане для реалізації комерційних інтернет-проектів будь-якого ступеня складності, починаючи від невеликих інтернет-магазинів і закінчуючи віртуальними супермаркетами з великою кількістю постачальників і відділів.
Детальніше: Link1, Link2.

Magento — одна з найпопулярніших в світі CMS для інтернет-магазинів. Також, як і більшість інших движків для електронної комерції, працює на базі PHP і MySQL. Вихідний код відкритий.

Детальніше: Link1, Link2.

Drupal — система управління сайтами на безкоштовній основі. Має відкритий вихідний код і поширюється за ліцензією GPL. Це програмне забезпечення дозволить навіть новачкові публікувати, керувати та правильно організовувати контент на власному сайті.
Детальніше: Link.

JoomShopping — це повністю готовий багатофункціональний компонент для створення інтернет-магазинів на базі Joomla. Він визнаний найпотужнішим інструментом, який сподобався веб-майстрам масою корисних функцій, модулів і можливостей.
Детальніше: Link1, Link2.

Impera CMS — скрипт інтернет магазину, спеціальна програма, яка встановлюється на ваш сайт разом з гарним дизайном, щоб отримати на сайті сучасний функціонал для онлайнової торгівлі.

Детальніше: Link.

ShopCMS — це професійний скрипт інтернет-магазину, що дозволяє організувати електронну торгівлю на найвищому рівні з мінімальними витратами. Скрипт має багатий набір функціональних можливостей для організації ефективної торгівлі в мережі інтернет.
Детальніше: Link1, Link2.

Allzap CMS — ліцензійна система управління для інтернет-магазину запчастин. У стандартному варіанті має базовий набір функцій, необхідних для успішного продажу автозапчастин.

Детальніше: Link.

CRM, ERP, IP-телефонія, інші сервіси і системи

AmoCRM — це зручна CRM-система з безліччю можливостей: ведення бази клієнтів, управління і аналіз продажів, система нагадувань про завдання і багато іншого.
Детальніше: Link1, Link2.

Бітрікс24 — це додаток, що допомагає організувати колективну роботу в компанії. Говорячи простіше, це сайт на якому зібрані всі необхідні дані про співробітників і клієнтів компанії.
Детальніше: Link1, Link2.

1С:Підприємство — програмний продукт компанії «1С», призначений для автоматизації діяльності на підприємстві. Являє собою систему прикладних рішень, побудованих за єдиними принципами і на єдиній технологічній платформі.
Детальніше: Link1, Link2.

Binotel — це готове рішення, що дозволяє телефонізувати будь-який вид бізнесу на основі віртуальної АТС Binotel™. Телефонізація офісу з Binotel - це єдина корпоративна телефонна система, з широким набором ефективних бізнес-інструментів.
Детальніше: Link.

Webasyst — це веб-платформа, яка об'єднує систему управління сайтом (CMS) і інтернет-магазином з корпоративним інтранетом, CRM, системою управління проектами і завданнями. Єдина система для управління компанією через інтернет.

Детальніше: Link.

SugarCRM — комерційна CRM-система з відкритими вихідними кодами, розроблена і розповсюджується однойменною компанією. Система встановлюється на сервері. Доступ до системи здійснюється через веб-браузер або будь-який мобільний пристрій з підтримкою перегляду веб-сторінок.

OneBox — це система нового покоління серед CRM і ERP. Це дуже технологічне рішення, ідеальна CRM і ERP для B2B, B2C і електронної комерції. OneBox об'єднує все краще, що дають ERP і CRM системи і індивідуально підстроюється під особливості компаній клієнтів і методологію управління.
Детальніше: Link.

Userside — це система управління підприємством профілю "оператор зв'язку - послуги інтернет доступу". Функціональні можливості системи дозволяють повністю керувати і організовувати всю роботу на підприємстві.

Детальніше: Link.

ORDERINO — це онлайн сервіс для компаній сфери торгівлі і надання послуг, який допомагає вести базу клієнтів, планувати і виконувати їх замовлення і отримувати нові замовлення через будь-який сайт в мережі інтернет. Працює в браузері і не вимагає установки додаткових програм.
Детальніше: Link1, Link2.

ABillS — Open Source автоматизована система розрахунків, написана на Perl і поширювана за ліцензією GPL v2. Система є модульною ACP (автоматизованою системою розрахунків), що надає можливість доопрацьовувати відсутні функціональні можливості системи без порушення ядра системи.
Детальніше: Link1, Link2.

Торгсофт — це готове рішення для торгівлі та управління магазином, яке враховує особливості і процеси різних видів діяльності і засноване на досвіді ведення бізнесу багатьох підприємців. Після установки програми на комп'ютер в ній можна відразу працювати.
Детальніше: Link.

Phonet — це IP-телефонія для бізнесу для користувачів з усього світу де є доступ до мережі інтернет. Phonet займається організацією корпоративної телефонії для компаній різних галузей і напрямків бізнесу: від салонів краси до колл-центрів і корпорацій, що працюють в різних містах, в будь-якій точці України і за її межами.
Детальніше: Link.

Terrasoft bpm’online. Лінійка продуктів bpm'online включає готові рішення для управління продажами, маркетингом і сервісом, дозволяючи в єдиному інтерфейсі управляти повною подорожжю клієнта (Customer Journey): від етапу знайомства з брендом до укладення угоди, виконання замовлення і сервісного обслуговування.
Детальніше: Link1, Link2.

LP CRM — це система для лендінгів, комплексне рішення будь-якого бізнесу з управління взаємовідносинами з клієнтами. Простіше кажучи, всі ваші клієнти, замовлення, статистика, склад в одному зручному місці.

Детальніше: Link.

УкрСклад — програма обліку товарів по декільком фірмам і складам. Виписка і ведення архіву всіх можливих рахунків, накладних, платіжних доручень, касових ордерів і договорів. Можливість самому створювати нові звіти, використовуючи прямий доступ до бази даних і т.д...
Детальніше: Link.

Neolent — українська компанія, що займається розробкою IT-рішення для малого та середнього бізнесу. Це унікальне SaaS-рішення, ERP-система для e-commerce-індустрії, що включає в себе облік продажів, складу і фінансів.

Детальніше: Link.

Ubilling — реалізація потужного, гнучкого і інтуїтивно зрозумілого web-інтерфейсу для stargazer. Поширюється під ліцензією GNU GPL v.2 з повністю відкритим кодом і повністю безкоштовно.

Детальніше: Link.

NoDeny — Open Source проект білінгової системи для управліннями домашніми мережами різних масштабів. Проект написаний на мові Perl і використовує MySQL.

Детальніше: Link1, Link2, Link3.

МойСклад — комерційний SaaS продукт для управління торгівлею і складського обліку, призначений для автоматизації малого і середнього бізнесу.

Детальніше: Link.

Qsystem — CRM програма для ведення обліку замовлень. Це облік не тільки вхідних замовлень в один відділ - це облік по всьому підприємству. Система створює клієнтську базу з деталізованим урахуванням всіх змін.

Детальніше: Link.

RetailCRM — це спеціалізована ЦРМ-система для інтернет-магазинів. Сервіс автоматизує робочі процеси, що лежать «за вітриною» - від обробки замовлень до вихідного маркетингу та інструментів збільшення продажів.

Детальніше: Link.

Lakmus — це сучасна хмарна система управління медичним закладом. Принцип роботи системи заснований на хмарних обчисленнях. Вся обчислювальна частина системи знаходиться на захищених серверах для користування системою підходить будь малопотужний комп'ютер або смартфон з інтернетом.
Детальніше: Link.

Менеджер СТО — програмний продукт для обліку замовлень і клієнтів автосервісного центру. Дозволяє організувати роботу приймальників і менеджерів автосервісу (по локальній мережі), попередній запис клієнтів на ремонт, аналізувати завантаженість і показники роботи сервісу.
Детальніше: Link.

Odoo — це Open Source ERP і CRM система. Модуль розроблений компанією Garazd Creation - рішення для бізнесу на базі ERP системи Odoo. Впровадження, локалізація, розробка та адаптація модулів, технічна підтримка і супровід.
Детальніше: Link.

CRMSTROY — будівельна CRM система для бізнесу по ремонту, будівництву та керуючих компаній. Обчислення окупності об'єктів, складання кошторисів і брифів по кожному періоду і процесу будівництва, планування будівництва та обсяги закупівель, орієнтування на реальні цифри, проводячи розрахунки з клієнтами і підрядниками.
Детальніше: Link.

WireCRM — це CRM-платформа з немаленькою функціональністю для автоматизації ряду процесів малого бізнесу. Система досить дешева для свого сегмента ринку і пропонує пробний період протягом місяця.
Детальніше: Link.

SalesDrive — це система управління продажами для вашої фірми. Зручна онлайн CRM система + Інтеграція з сайтом + IP-телефонія + Рекламні кампанії + Email.
Детальніше: Link1, Link2.

exoCRM — це хмарний сервіс, який призначений спеціально для управління будь-якою кількістю інтернет-магазинів в одній системі. Сервіс дозволяє автоматизувати роботу вашого складу, відділу продажів, відділу закупівель, маркетинг відділу та фінансового відділу.
Детальніше: Link.

Keepin CRM — розумна і проста онлайн CRM система для малого та середнього бізнесу. Все що потрібно для організації роботи з клієнтами, угодами і завданнями.
Детальніше: Link.

Shop-Express — це функціональна і легка у використанні платформа для створення брендових інтернет-магазинів без програмування. Створити інтернет-магазин можна у фірмовому стилі бренду без прив'язки до шаблону, що дозволяє створити впізнавану інтернет-вітрину.
Детальніше: Link1, Link2.

Zoho CRM — це широка за своїми функціями система, яка дає уявлення про продажі, маркетинг, підтримку клієнтів.
Детальніше: Link1, Link2.

ANT-Logistics — це облачна система для управління транспортом і транспортною логістикою. Система дозволяє автоматично розподіляти завдання між виконавцями, будувати для них оптимальні маршрути та виконувати GPS-контроль їх виконання. Інтеграція з TurboSMS дозволяє надсилати прямо з системи SMS-повідомлення, вказуючи час доставки, телефон кур'єру та інші відомості. Детальніше: Link.

Конструктори інтеграцій

ApiX-Drive — Онлайн Конструктор Інтеграції по API. Дозволяє «подружити» різні онлайн сервіси між собою з метою автоматизації бізнес-процесу.
Детальніше: Список інтеграцій, Налаштування підключення

Albato — це сервіс в форматі конструктора, що дозволяє з'єднати популярні ресурси один з одним без програміста.
Детальніше: Список інтеграцій.

Фреймворки

Laravel — безкоштовний веб-фреймворк з відкритим кодом, призначений для розробки з використанням архітектурної моделі MVC.
Детальніше на GitHub.

Відправити запит до відділу розробки

Реєстрація за 30 секунд
Логін зайнятий, підберіть, будь ласка інший
Зареєструватися
0 грн
підключення та альфа-ім'я відправника
+
Реєструйтеся зараз та отримуйте
10 безкоштовних sms

Ошибка