ru

Договір послуг

Щоб підписати Договір у електронному варіанті:

 1. Завантажте з нашого сайту шаблон Договору послуг та заповніть у ньому усі [пусті поля], які можна редагувати, вказуючи там необхідні дані, особливо у таблиці Додатку 3 – Логін та контакти.
  Шаблон договору необхідно відкривати за допомогою програми Microsoft Word, щоб необхідні для заповнення поля відображалися коректно.

 2. Збережіть заповнений договір від імені юридичної особи або ФОП у форматі PDF (в іншому форматі Вчасно не показує підписи і печатки на документі).

 3. Якщо ви ще не маєте особистого кабінету у Вчасно, зареєструйте його (це швидко та безкоштовно), і відправте нам договір для підписання у такому порядку:

 4. Після отримання та перевірки договору з нашої сторони він буде або підписаний, або у підписі буде відмовлено із зазначенням причини. Це можуть бути непогоджені правки у договорі або невірно вказані Логін чи дані клієнта.

 5. Після підписання договору у вашому обліковому записі на нашому сайті буде підключено послугу «Оплата лише за доставлені повідомлення по території України» та відкрито можливість для реєстрації особистого Відправника Viber.

Щоб підписати Договір у паперовому варіанті:

 1. Роздрукуйте повністю заповнений договір у 2-х примірниках, підпишіть його та усі додатки з 1-го по 5-й «живим» власноручним підписом особи, яка зазначена підписантом у договорі, та завірте документ печаткою (у разі відсутності печатки – лише особистим підписом).

 2. Відправте нам готовий пакет документів:

  Укрпоштою на адресу:

  а/с 220, м. Київ-150, індекс 03150.

  або

  Новою поштою (за рахунок відправника):

  м. Київ, вул. Васильківська, 34, корп. А, оф. 307, отримувач ТОВ МОБІЗОН.

  Після підписання договору з нашої сторони один з його примірників буде повернуто вам на адресу, яку ви зазначите у таблиці Додатку № 3 до Договору.

Часті питання

Після підписання договору оплата здійснюється тільки за доставлені SMS-повідомлення по Україні та відкривається можливість реєстрації особистого Viber-відправника.

Так, ми підготували зразки заповнених договорів для ТОВ та ФОП.

У деяких випадках у користувачів macOS поля для заповнення відображаються не так, як написано в інструкції.

Рекомендуємо скористатися програмою Microsoft Word. Якщо у вас немає MS Word, спробуйте завантажити шаблон договору на свій Google Диск і відкрити його за допомогою Google Docs.

Можете не заповнювати і не підписувати Додаток №5, якщо не плануєте розсилати Viber-повідомлення.

Наша порада заповнити Додаток №5 одразу, щоб у майбутньому не довелося підписувати його додатково. Це заощадить ваш час, коли ви захочете підключити послугу Viber.

Підписання Додатка №5 не призведе до додаткових фінансових витрат. Щомісячний мінімальний платіж за користування послугою буде зніматися тільки в тому випадку, якщо ви відправите запит на реєстрацію власного Viber-відправника і його схвалять.

Ошибка