Договір послуг

Для користування послугами розсилки SMS-повідомлень і Viber-повідомлень за допомогою Сервісу TurboSMS Вам необхідно виконати наступні дії:

Якщо Ви раніше не укладали з нами Договір:

1 Необхідно завантажити Договір послуг, вказати в ньому всі необхідні дані, крім дати і номера Договору, роздрукувати його в 2-х примірниках, завірити підписом і відбитком печатки.

Звертаємо Вашу особливу увагу на той факт, що в Додатку № 3 до Договору вказується тільки Логін! Пароль до системи не вказується і є конфіденційною інформацією, збереження якої забезпечує безпосередньо Замовник.
Наша служба підтримки ніколи не запитує у Вас пароль!

2 До Договору послуг докласти завірені належним чином копії таких документів (завірення копій здійснюється шляхом проставлення на них напису «Копія вірна», власноручного підпису уповноваженого представника та відбитка печатки):

Для юридичних осіб:
  • — Свідоцтва про державну реєстрацію або Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій,
  • — Свідоцтва (Виписки) платника ПДВ або іншого податкового документа,
  • — Статуту,
  • — Документа, що підтверджує повноваження особи, яка підписує Договір (наказ про назначення, довіреність та ін.).
  • — Для товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю: довідку про стан чистих активів товариства станом на кінець останнього звітного періоду.
Для фізичних осіб-підприємців:
  • — Свідоцтва про державну реєстрацію або Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій,
  • — Паспорта,
  • — Ідентифікаційного номера платника податків.

3 Підготовлений пакет документів, описаний вище в пунктах 1 і 2, направити на поштову адресу: 03150, м.Київ-150, а / я 220, ТОВ «Мобізон», Сервіс TurboSMS.

4 Після перевірки і успішного підписання Договору, Ваш аккаунт в Системі буде негайно переведений на оплату тільки за доставлені повідомлення, а також Вам буде відкритий доступ для відправки Viber-повідомлень.

Якщо у Вас вже укладено діючий паперовий Договір послуг, і Ви хочете здійснювати розсилку Viber-повідомлень:

1 Необхідно завантажити Додаткову угоду «Послуга відправки Viber-повідомлень», вказати всі необхідні дані, крім дати і номера угоди, роздрукувати її в 2-х примірниках, завірити підписом і відбитком печатки.

2 Підготовлену угоду направити на поштову адресу: 03150, м.Київ-150, а / я 220, ТОВ «Мобізон», Сервіс TurboSMS.

3 Після перевірки і успішного підписання Додаткової угоди Вам буде відкритий доступ для відправки Viber-повідомлень.

У разі виникнення питань щодо підготовки та підписання Договору послуг або Додаткової угоди Ви можете звернутися за консультацією в юридичний відділ по електронній пошті: dogovor@turbosms.ua або по тел. (044) 224 86 68.
Зареєструватися
Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС ➟
10 безкоштовних SMS!

Ошибка