Сервіс TurboSMS надає можливість розсилки SMS
безпосередньо з даного сайту. Після реєстрації вам буде доступно меню користувача для управління розсилкою.

Реєструйтеся зараз і отримуйте безкоштовні СМС!

Зареєструватися

WEB інтерфейс для СМС розсилки через інтернет – послуги СМС сервісу

З 2007 року ми збільшили функціонал управління розсилками і зараз займаємося розробкою нових інструментів для підвищення ефективності бізнесу. Для вашої зручності реалізований web інтерфейс із наступними особливостями:

1 Ім'я відправника

Заведіть собі індивідуальне альфанумеричне ім'я відправника, щоб клієнти знали від кого вони отримали конкретне sms. У разі, якщо ваше альфа-ім'я відповідає вимогам, його реєстрація у операторів мобільного зв'язку може зайняти приблизно 10 днів. Варто зазначити, що конкретне ім'я відправника, а не безликий номер телефону, формує у свідомості споживача лояльне ставлення до бренду і підвищує його впізнаваність.

2 Налаштування сповіщень і розсилка за шаблоном

За допомогою цієї sms послуги можна створювати сповіщення своїх клієнтів і налаштовувати масові СМС розсилки через інтернет за розкладом. Ви можете самостійно встановлювати конкретний час відправки повідомлень групі абонентів або певній особі. Наприклад, ви можете налаштувати кожну смс послугу таким чином, щоб повідомлення, наприклад, привітання клієнта з Днем Народження, надходило автоматично у фіксований час. А розсилка по шаблону, який можна самостійно підготувати й завантажити з файлу .csv, дозволить заощадити час на створенні розсилок.

3 Детальний звіт про доставку

Після проведення sms розсилки в профілі буде сформовано звіт про доставку по кожному з повідомлень. Його легко можна зберегти у форматі Excel, вибравши в розділі «Відправлені повідомлення» – «Результати пошуку» – пункт «Експорт в Excel».
Варто пам'ятати, що оплата тільки за доставлені повідомлення здійснюватиметься після укладення договору з ТОВ «Мобізон», до цього ви сплачуєте за кожне відправлене смс. Вигода укладення договору є очевидною, тому не втрачайте час, а починайте економити зараз.

4 Гнучка контактна книга

Додавайте номери телефонів своїх клієнтів власноруч або завантажуйте їх масово. Щоб завантажити всі номери зі своєї бази, достатньо сформувати файл у форматі .csv і завантажити його в свій профіль. При цьому формат номерів буде автоматично приведений до світових стандартів. Сортування номерів по групах дозволить проводити таргетування смс розсилки через інтернет, а функція «Стоплист» дозволить заборонити розсилку за небажаними номерами.

Для організації автоматичних розсилок із власного сайту або CRM системи, радимо ознайомитися з інформацією в розділі СМС шлюз.

Ми прагнемо максимально розширити ваші можливості й мінімізувати витрати часу. Для тестування нашого сервісу смс розсилки вам буде нараховано 10 безкоштовних SMS, які стануть доступні одразу після реєстрації на сайті.

ТЕСТУВАТИ ВІДПРАВЛЕННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ:
+380
Готові рішення
  • інтернет магазин
  • турагентство
  • ресторан
  • салон краси
Реєстрація за 30 секунд
Логін зайнятий, підберіть, будь ласка інший
Зареєструватися
0 грн
підключення та альфа-ім'я відправника
+
Реєструйтеся зараз та отримуйте
10 безкоштовних sms

Відгуки наших клієнтів


4.9 з 5 від 81 клієнтів TurboSMS
Сервис TurboSMS помогает нам ежедневно информировать наших абонентов, проводить опросы на качество, а когда есть акции - это отличный маркетинговый инструмент для продаж. SMS есть у всех, благодаря этому и охват аудитории выше и выхлоп больше.
Очень удобный сервис, приемлемые цены, 100% доставка клиентам. Спасибо за работу!
Відмінний сервіс відправки повідомлень, зручно і швидкісно

Ошибка