Збільшуємо продажі за допомогою SMS-маркетингу напередодні 8 березня

Опубліковано - 28 лютого 2021 р.
Збільшуємо продажі за допомогою SMS-маркетингу напередодні 8 березня

Після Нового року 8 березня – найприбутковіше свято для власників бізнесу. Бізнес у сфері туризму, харчування, розваг і спорту, моди й краси; інтернет-магазини і служби доставки мають унікальну можливість напередодні Міжнародного жіночого дня збільшити клієнтську базу, стимулювати продажі і підвищити впізнаваність бренду.

Ще б пак, адже весняне свято 8 березня - це один із найулюбленіших днів прекрасної половини людства. Саме на нього всі чоловіки намагаються подарувати своїм коханим дівчатам, дружинам, мамам, колегам і подругам найкращі подарунки.

І у вашого бізнесу має бути величезний стимул стати тією фірмою, компанією, сервісом або магазином, в якому ваш потенційний клієнт (а це, у першу чергу, чоловіки) зробить покупку напередодні свята!

Що потрібно зробити для того, щоб виділитися серед 1000 конкурентів напередодні 8 березня?

Безумовно, вам потрібна якісна рекламна кампанія, яка допоможе «продати» ваші товари та послуги максимальній кількості клієнтів.

В якості основного або додаткового маркетингового інструменту ми пропонуємо вам скористатися масовою розсилкою повідомлень.

Саме напередодні 8 березня SMS-розсилка допоможе вам повідомити потенційним клієнтам про ваші послуги, підвищити їх лояльність і налагодити максимально ефективну і доброзичливу комунікацію.

Специфіка просування вашого бізнесу за допомогою SMS-маркетингу напередодні 8 березня:

Аналіз цільової аудиторії

Для того щоб розсилати рекламні пропозиції, ви повинні визначити особливості ваших потенційних покупців. Хто головний клієнт вашого бізнесу в це свято - чоловік чи жінка? Де він буває? Що їй подобається? Яку проблему він / вона хоче вирішити, купуючи товар у вас? Наприклад, якщо ваш бізнес робить ставку на продаж товарів чоловікам, тоді є сенс пропонувати не просто подарунки, а готові комплексні рішення щодо вибору найкращих презентів. Зіграйте на тому, що чоловікам, як правило, нелегко визначитися з подарунками для жінок.

Хочете подарувати коханій щось цікаве, а не стандартні квіти й цукерки? 100 ідей неординарних подарунків в інтернет-магазині «Gift»!
www.best-gift.ua

Зверніть увагу на корпоративних клієнтів

На 8 березня прийнято дарувати подарунки не тільки коханим жінкам і подругам, але й колегам. І різні фірми можуть бути зацікавлені в оптовій купівлі подарунків співробітницям або в замовленні будь-якої послуги. Виберіть ваших потенційних корпоративних клієнтів і підготуйте для них окрему рекламну розсилку повідомлень.

Хочете подарувати співробітницям незабутнє 8 березня? Замовте їм аромамасаж у SPA-салоні «Beauty»! Корпоративним клієнтам ЗНИЖКА 25%.
www.spabeauty.ua

Зробіть акцент на подарунки для двох

Незважаючи на те, що 8 березня - це жіночий день, запропонуйте вашим потенційним клієнтам ідеї проведення цього свята удвох. Прогулянка на конях, романтична вечеря, SPA-процедури, гончарне майстерство, фотосесія, кінопобачення, майстер-клас із живопису - цікавих варіантів мільйон!

Відсвяткуйте 8 березня в компанії з близькою людиною за приватним переглядом улюбленого кінофільму.
Тел.: 0442248668

Продумайте кампанію знижок, приурочену до свята

Обов'язково для залучення клієнтів використовуйте різні знижки і промоакції. Спеціальні акції - це ключ до ефективної реклами вашого бізнесу напередодні 8 березня. Після того, як ваша знижкова кампанія буде підготовлена, повідомте про неї всю вашу клієнтську базу за допомогою SMS-розсилки.

Унікальні ЗНИЖКИ на честь 8 березня. Мінус 50% на всі косметичні товари в магазині «Beauty» за адресою вул. Святкова 9.

Зробіть ексклюзивну пропозицію жінкам

Напередодні жіночого дня запропонуйте прекрасній половині людства унікальні знижки, послуги та подарункові сертифікати.

У Міжнародний жіночий день ЗНИЖКА всім дівчатам на відвідування майстер-класу з італійської кухні 25%! Зробіть подарунок собі коханій.
italy-cooking.com.ua

Обов'язково підготуйте вітальну розсилку

Ну, а як же без теплих побажань дівчатам в такий чудовий день?

Від щирого серця вітаємо Вас із Міжнародним жіночим днем і бажаємо миру в душі і теплих емоцій. Ваш «SportClub».
www.sportclub.ua

5 корисних порад з організації SMS-розсилок перед 8 березня:

  1. 1 Зробіть SMS-розсилку заздалегідь, мінімум за 4-5 днів до головного святкового дня.
  2. 2 Підготуйте серію SMS-листів, для того щоб максимально зацікавити ваших клієнтів.
  3. 3 Перше SMS може бути про готове рішення подарунків для дівчат або про варіанти цікавого святкування 8 березня.
  4. 4 Друге - про вашу акційну пропозицію.
  5. 5 Третє - привітання зі святом.

Така серія SMS-розсилок допоможе вам справити хороше враження на клієнта і мотивує його скористатися саме вашими послугами або придбати саме ваш товар у якості подарунка на 8 березня. Налагоджена взаємодія з клієнтом за допомогою SMS-розсилки - запорука зростання продажів напередодні 8 березня.


Також читайте:

Ошибка