ТОП-5 крутих конструкторів сайтів

Опубліковано - 20 серпня 2020 р.
ТОП-5 крутих конструкторів сайтів

У сучасному бізнесі таке поняття як «конструктор сайтів» вже ні у кого не викликає подиву. Надто вже добре зарекомендували себе дані сервіси, що дозволяють людині, котра не володіє програмуванням, самостійно зробити сайт в найкоротші терміни.

При цьому, зазвичай, сервіси конструкторів сайтів надають ще й підтримку, допомогу в навчанні, а їх продукти непогано захищені від злому. Саме тому популярність такого роду послуг зростає з року в рік, завдяки чому створюються все нові конструктори сайтів, а старі удосконалюються, щоб не програти конкуренцію.

Але, яким же основним критеріям повинні відповідати подібні сервіси, щоб отримати популярність у сучасного користувача.

На наш погляд таких «обов'язкових параметрів» 5:

  1. Простота в опануванні.
  2. Зручність у використанні.
  3. Наявність достатньої кількості різних шаблонів.
  4. Ефективна підтримка користувача.
  5. Гнучкість (можливість максимально підлаштувати сервіс під свої потреби).

Взявши за основу ці критерії, ми вивчили ринок сучасних конструкторів сайтів і відібрали 5, найбільш, на нашу думку, відповідних їм.

Wix

Wix

Один з найбільш популярних сервісів даного типу. Основною «фішкою» цього конструктора сайтів є його універсальність. Він однаково добре впорається і зі створенням простого сайту-візитки, і зі «конструюванням» багатосторінкового «серйозного» сайту.

А значить, Wix підійде для реалізації проектів не тільки малого та середнього, але навіть і деякого великого бізнесу. При цьому, завдяки зручному й інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, працювати з конструктором сайтів буде однаково зручно, як людям без знання HTML та мов програмування, так і професійним програмістам.

Додатковий комфорт при використанні сервісу досягається за рахунок наявності двох інструментів: Wix Code і Wix ADI. Wix Code призначений для професіоналів, тому що дозволяє працювати безпосередньо з кодом створюваного сайту.

Для новачків буде надзвичайно корисний Wix ADI. Цей інструмент дозволяє, на основі відповідей користувача на деякий перелік питань, автоматично згенерувати сайт. Тобто, ви проходите невелике опитування, в якому відповідаєте на питання про свій бізнес, призначення сайту тощо. Після цього Wix ADI, базуючись на отриманій інформації, самостійно збере вам «базову структуру блоків» вашого сайту. Подібний процес істотно заощаджує час і дозволяє швидше вникнути в механізм конструювання сайтів сервісу.

Крім того, що досить очікувано, Wix містить близько 500 різних шаблонів, що, разом з усім перерахованим вище, робить даний сервіс надзвичайно «крутим» і, одночасно, простим в опануванні.

Ukit

Ukit

Даний конструктор орієнтований, в першу чергу, на «швидке» створення невеликих сайтів-візиток або скажімо, блогів. Подібна спрямованість робить основною цільовою аудиторією Ukit власників малого та середнього бізнесу.

По суті, визначення «конструктор сайтів» підходить до даного сервісу найбільш чітко. Вам пропонується величезний вибір шаблонів, які розсортовані за різними категоріями. З них ви і збираєте, як цифровий конструктор, свій власний сайт за допомогою зручного інтерфейсу. Просто, швидко і зрозуміло.

А що ще потрібно, якщо ваша мета – зробити сайт для свого невеликого проекту?

Nethouse

Ukit

Ще один конструктор «швидких» сайтів, який найкраще підійде для представників малого та середнього бізнесу.

Особливість Nethouse в тому, що його творці «підлаштували» свій продукт не тільки під швидке створення простих сайтів а-ля портфоліо, але і для того щоб користувач зміг «зібрати» досить непоганий інтернет-магазин. І це досить важливий нюанс, особливо для новачків в сфері торгівлі та послуг, які тільки хочуть заявити про себе.

Вони зможуть швидко і зручно створити своїми руками свій інтернет-магазин з урахуванням особистих переваг. Тому позиціонування сайту просте і зрозуміле: якщо вам потрібно зробити простий інтернет-магазин «швидко, дешево та якісно», значить Nethouse – це ваш вибір.

Tilda

Ukit

Досить цікавий сервіс, який пропонує користувачеві надзвичайно гнучке налаштування блоків, з яких збирається сайт. За задумом, цей конструктор може однаково добре впоратися, як зі створенням невеликого сайту, так і з «конструюванням» і підтримкою великого проекту.

Ну, а якщо розібратися по суті, то Tilda найкраще підійде для створення яскравого та якісного односторінкового промо-сайту або лендінгу. Для цього у конструктора є понад 400 різних шаблонів, а це зможе задовольнити навіть самого по-дизайнерськи вимогливого користувача.

Безумовно, в Tilde можна, при бажанні, зібрати і, наприклад, інтернет-магазин, проте, налаштування його буде не настільки легким і зрозумілим, як, скажімо, того ж лендінга.

Ще однією важливою «фішкою» є відкритість конструктора сайту для інтеграцій з іншими сервісами.

Flexbe

Ukit

Досить популярний конструктор сайтів, який непогано тримається на ринку даних послуг.Секрет сервісу в тому, що він не тільки простий в освоєнні, але і досить універсальний.

На Flexbe ви зможете однаково зручно створювати, як односторінкові лендінги, так і багатосторінкові сайти. А це, в першу чергу, порадує представників середнього бізнесу.

В принципі, до даного сервісу можна застосувати вираз «принцип золотої середини». Справа в тому, що даний конструктор сайтів не має принципових переваг перед багатьма конкурентами, однак, він намагається підкорювати клієнтів реалізацією сучасних «трендових» фішок.

Наприклад, особливої гнучкості в налаштуваннях блоків у сервісу немає, зате у нього є підтримка інтеграцій з іншими ресурсами. Або ж, кількість шаблонів сервісу не особливо велика, але, завдяки цікавому продуманому інтерфейсу, процес їх налаштування і підгонки «під себе» виходить максимально простим. Для багатьох користувачів такий підхід – це саме те, що потрібно на 100%!

У підсумку

Дана стаття – це всього лише суб'єктивна оцінка деяких конструкторів сайтів.

Звичайно ж, наша думка не є еталоном і вам може сподобатися абсолютно інший сервіс подібного роду, що не входить в наш ТОП.

Однак, в цьому матеріалі, ми намагалися скласти для вас перелік найбільш корисних, розроблених для різних завдань, конструкторів сайтів.

Сподіваємося, що якийсь із них допоможе розвитку вашого бізнесу!


Також читайте:

Ошибка