ru
СМС розсилка для реклами автострахування

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами автострахування

Залучення клієнтів у сфері автострахування

Ви потрапили в потрібне місце, якщо хочете дізнатися, як залучити клієнтів і поліпшити комунікацію зі своїми постійними клієнтами в агентстві з автострахування. Якщо ви страховик, то ви напевно стикалися з такою проблемою, як пошук найбільш ефективної реклами для вашого бізнесу.

Так як цільова аудиторія у агентства з автострахування досить широка, вам необхідно охопити її всю, щоб всі потенційні клієнти дізналися про ваші послуги. Як же це зробити?

Ми пропонуємо вам скористатися масовою розсилкою рекламних повідомлень, так як це найбільш підходяща маркетингова стратегія, яка дозволить в швидкі терміни розповісти про вашу страхову компанію. За охопленням аудиторії така реклама може зрівнятися хіба що з телебаченням, але зауважте, вона набагато простіша, економніша і швидша.

Приклад смс-розсилки для реклами автострахування

Insurance

Знижка 20% на автострахування в СК “Insurance”! Вул. Страхова 86, 0442518668

Опис Рекламна розсилка
Кількість відісланих СМС 50 000
Конверсія 0,89%
Застраховано автомобілів 445
Зробити розсилку

Смс-розсилка для реклами компаній автострахування - це чудовий спосіб поліпшити якість обслуговування. Заощаджуйте час своїх співробітників, підвищуйте лояльність клієнтів, збільшуйте швидкість обслуговування - клієнти будуть в захваті від вашої організації!

Можливості смс-розсилки для автострахової компанії:

  • Оперативний зв'язок з клієнтом, ви зможете швидко реагувати на всі потреби ваших клієнтів і вчасно приділити їм увагу.
  • У бізнесі автострахування дуже важливо зберігати лояльне ставлення клієнтів, смс-розсилка допоможе вам і в цьому випадку: персоніфіковані повідомлення, привітання зі святами та повідомлення про різні акції і знижки сформують довіру вашої цільової аудиторії.
  • Можливість швидко оповістити клієнта про статус страхового випадку, закінчення страховки, необхідні дії, графік роботи, способи оплати, можливу ​​ремонтну майстерню і т.д ..
  • Ви можете налагодити зворотний зв'язок з клієнтами і дізнаватися їх думку про якість обслуговування вашої страхової компанії.
  • Можливість розповісти всім своїм клієнтам про ваші послуги, так само можна скористатися нашою базою номерів і в короткі терміни залучити нових клієнтів.

Зареєструйтесь на нашому сервісі і вже зараз підвищте ефективність вашої автострахової компанії!

Ошибка