ru
СМС-розсилка для реклами служби таксі

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС-розсилка для реклами служби таксі

Як збільшити клієнтську базу служби таксі?

У наш час величезна кількість людей користується послугами таксі. Це досить прибуткова справа, адже замовлення є завжди, особливо їх багато під час свят і яких-небудь знаменних подій у місті.

З попитом послуг зростає і конкуренція. Стає все більше і більше служб, які переманюють ваших клієнтів. Не знаєте, як можна втримати старих і залучити нових клієнтів? Запустили рекламу в соціальних мережах і газетах, але клієнтів залишається все так само небагато? Що ж можна зробити, щоб люди зацікавилися вашою службою і захотіли користуватися саме вашими таксі?

Для цього ми пропонуємо вам використовувати наш сервіс смс-розсилок, за допомогою якого ви зможете розширити свою базу клієнтів і налагодити комунікації зі старими клієнтами.

Приклад смс-розсилки для реклами служби таксі

YourTaxi

АКЦІЯ! C 1 по 30 травня повертаємо гроші за кожен 3 кілометр! Поїхали! 8668
www.YourTaxi.com

Таргетинг Ваше місто
Кількість відісланих СМС 40 000
Конверсія 1,89%
Замовлення від нових клієнтів (протягом місяця) 756
Зробити розсилку

Така смс-розсилка стане чудовим помічником для диспетчерської служби, що дозволить підвищити кількість клієнтів і прибуток. Також розсилку повідомлень можна використовувати при привітанні клієнтів зі святами або наданні їм знижок на ваші послуги.

Як приклад, гарним рішенням для вашого бізнесу стануть знижки на замовлення таксі після футбольних матчів. Надішліть перед матчем смс-розсилку своїм клієнтам і отримаєте гарний прибуток за один вечір!

За допомогою нашого сервісу смс-розсилок легко:

  • Відправити повідомлення за вашою клієнтською базою.
  • Оповістити про можливі знижки, акції або про зміну тарифів у вашій службі одночасно всіх ваших клієнтів.
  • Розповісти про нову службу таксі за допомогою рекламної смс-розсилки.
  • Розповісти в повідомленнях про приємні дрібниці, які ви готові надати своїм клієнтам. Багато хто готовий заплатити більше, наприклад, за улюблену музику в таксі.

Скористайтеся послугами нашого сервісу і переконайтеся в ефективності смс розсилок!

Ошибка