ru
СМС розсилка для реклами шиномонтажного сервісу

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами шиномонтажного сервісу

Як залучити більше клієнтів в шиномонтаж?

Чи хочете ви залучити нових клієнтів, які зацікавляться послугами вашої шиномонтажной майстерні і будуть регулярно (як мінімум 2 рази на рік) міняти у вас шини, приносячи стабільний прибуток? Якщо так, то продовжуйте читати!

Залучити більше клієнтів не так вже й складно! Тільки уявіть собі, як у вас зміниться життя, коли вам не доведеться постійно витрачати велику кількість часу на пошук реклами, яка не завжди буває ефективна.

Яке ж рішення? Смс-маркетинг! Надсилайте повідомлення своїм постійним, а головне потенційним клієнтам і інформуйте їх про ваші послуги, залучаючи різними акціями і комфортним сервісом.

Приклад смс-розсилки для реклами шиномонтажної майстерні

TireService

Знижка на зміну шин – 25%! “перевзуйся” у нас і отримай подарунок! Вул. Шинова 33, 0442518668

Опис Розсилка по своїй базі клієнтів
Кількість відісланих СМС 2 000
Конверсія 4,67%
Приїхали на монтаж 93
Зробити розсилку

СМС маркетинг - це чудовий спосіб бути постійно на зв'язку з вашими клієнтами і підтримувати з ними добрі стосунки. Задоволені клієнти - це не тільки обличчя вашої шиномонтажної, але й високий стабільний прибуток!

Можливості смс-розсилки для шиномонтажної:

  • Швидкий спосіб проінформувати клієнтів про послуги, вигідні пропозиції, графік роботи вашої майстерні, поставку нових шин.
  • Відправляючи повідомлення клієнтам, ви підкреслюєте високий статус своєї майстерні і, більш того, ви показуєте клієнтам, що ви їх цінуєте і дбаєте про них, а щасливий клієнт - це запорука успіху шиномонтажної.
  • Чудовий спосіб нагадати клієнтам про зміну шин під час зміни сезонів, адже багато хто забуває про такий важливий процес через роботу і постійні справи.
  • Можливість робити привітальну смс-розсилку і відправляти повідомлення-акції, щоб збільшити лояльність клієнтів.

Як ви бачите, немає нагоди не погодитися. Тому реєструйтеся на нашому сайті і вже зараз відправляйте перших 10 повідомлень, які ми вам даруємо для тестування сервісу!

Ошибка