ru
СМС розсилка для реклами автомийки

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами автомийки

Як залучити більше клієнтів на автомийку?

Ви не знаєте, як залучити нових клієнтів до вашої автомийки? Постійно переймаєтесь через брак відвідувачів, високу конкуренцію, через ненайкраще розташування автомийки та велику оплату за оренду приміщення?

Більше можна не хвилюватися, адже є чудове рішення для всіх ваших труднощів. Масова розсилка повідомлень - це ефективний, а головне швидкий спосіб залучення нових клієнтів і збільшення прибутку для вашої автомийки.

Кількість клієнтів вашого сервісу залежить не тільки від старанного персоналу, широкого спектру послуг автомийки, сучасних апаратів і засобів для мийки машин, але і від якісної реклами. Саме смс-розсилка дозволить вам швидко розповісти постійним та потенційним клієнтам про ваші послуги і створить довірливе спілкування з клієнтами.

Приклад смс-розсилки для реклами автомийки

YourСarwash

Власнику СМС – полірування кузова в подарунок. Автомийка “CleanCar” Вул. Чиста 91, 0442518668

Опис Рекламна розсилка СМС по вашому місту
Кількість відісланих СМС 25 000
Конверсія 0,98%
Приїхали на автомийку 245
Зробити розсилку

Можливості смс-маркетингу для власників автомийок:

  • Можливість швидко інформувати постійних та потенційних клієнтів про акції та розіграші, що допоможе зацікавити власників машин у відвідуванні саме вашої автомийки.
  • Рішення проблеми відсутності клієнтів у будні дні в денний час: зробіть знижку всім клієнтам на цей час і залучіть за допомогою розсилки повідомлень тих автомобілістів, у яких є можливість залишити вдень свого залізного коня на мийці.
  • Повідомляйте своїм клієнтам про нові послуги, які з'явилися у вашому сервісі, або про відкриття нової автомийки в іншому районі.
  • Можливість відправляти клієнтам іменні повідомлення і смс-привітання зі святами, що збільшить бажання клієнтів користуватися послугами саме вашої автомийки.

Реєструйтеся на нашому сайті та отримуйте 10 безкоштовних повідомлень для тестування нашого сервісу! Добре ставлення до клієнта - це запорука успіху вашої автомийки.

Ошибка