СМС розсилка для реклами магазину одягу

Як можна збільшити продаж магазину одягу?

Як важливо вчасно розпродати колекції одягу і взуття в сезон, щоб не робити зайвих знижок і не віддавати товар в стоки. Проте не завжди це виходить, так як зараз важко залучити клієнтів зробити покупку. Також потрібно заплатити за оренду магазина, видати зарплати, закупити нові колекції і при цьому залишитися в прибутку. Як бути?

А що ви скажете, якщо ми запропонуємо вам ефективне вирішення проблеми інформування клієнтів про ваші пропозиції? Сервіс ТурбоСМС допоможе вам заощадити кошти на рекламі і при цьому збільшить потік клієнтів, відповідно і продажі.

Приклад розсилки СМС реклами для бутика одягу:

YourBrand
Зима вже скоро, а ти без нічого? Бутік "Brand" - ми одягнемо! Власнику SMS-знижка 10%.
ул. Одягу 27, 0442518668
Опис Розсилка по своїй базі клієнтів
Кількість відісланих СМС 10 000
Ціна 1 СМС 0,35 грн.
Вартість рекламної кампанії 10 000 x 0,35 = 3 500 грн.
Конверсія 1,45%
Прийшли в магазин за покупками 145

Для цього достатньо зареєструватися на сайті, після чого вам буде надано 10 безкоштовних повідомлень для тестування сервісу. Ви самі побачите, як це працює!

Можливості смс-маркетингу у вашому бізнесі:

  • — Інформування ваших постійних клієнтів про завезення нових колекцій. Грамотно склавши смс-розсилку, у вас вийде, особисто звертаючись до клієнта, повідомити йому про ряд переваг вашого магазину саме для нього.
  • — Ведення клієнтської бази допоможе вам підтримувати комунікації з існуючими клієнтами та мотивуватиме їх на шопінг саме у вашому магазині.
  • — Розсилки про надходження нових товарів, привітання зі святами або пропозиція знижки в 10% при показі повідомлення - все це підвищує лояльність клієнта.

Таким чином, вам вдасться не тільки створити, але й постійно підтримувати позитивний імідж вашого магазину і сформувати довірчі відносини з клієнтами - а це найважливіше в сфері торгівлі.

Ми продаємо не повідомлення, а гарне ставлення клієнтів. Реєструйтеся на нашому сайті та отримуйте можливість швидкого інформування ваших клієнтів про нові надходження та знижки!

Реєстрація за 30 секунд
Логін зайнятий, підберіть, будь ласка інший
Зареєструватися
0 грн
підключення та альфа-ім'я відправника
+
Реєструйтеся зараз та отримуйте
10 безкоштовних sms

Ошибка