ru
СМС розсилка для реклами магазину одягу

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами магазину одягу

Як можна збільшити продаж магазину одягу?

Як важливо вчасно розпродати колекції одягу і взуття в сезон, щоб не робити зайвих знижок і не віддавати товар в стоки. Проте не завжди це виходить, так як зараз важко залучити клієнтів зробити покупку. Також потрібно заплатити за оренду магазина, видати зарплати, закупити нові колекції і при цьому залишитися в прибутку. Як бути?

А що ви скажете, якщо ми запропонуємо вам ефективне вирішення проблеми інформування клієнтів про ваші пропозиції? Сервіс ТурбоСМС допоможе вам заощадити кошти на рекламі і при цьому збільшить потік клієнтів, відповідно і продажі.

Приклад розсилки СМС реклами для бутика одягу

YourBrand

Зима вже скоро, а ти без нічого? Бутік “Brand” – ми одягнемо! Власнику SMS-знижка 10%. ул. Одягу-27, 0442518668

Опис Розсилка по своїй базі клієнтів
Кількість відісланих СМС 10 000
Конверсія 1,45%
Прийшли в магазин за покупками 145
Зробити розсилку

Для цього достатньо зареєструватися на сайті, після чого вам буде надано 10 безкоштовних повідомлень для тестування сервісу. Ви самі побачите, як це працює!

Можливості смс-маркетингу у вашому бізнесі:

  • Інформування ваших постійних клієнтів про завезення нових колекцій. Грамотно склавши смс-розсилку, у вас вийде, особисто звертаючись до клієнта, повідомити йому про ряд переваг вашого магазину саме для нього.
  • Ведення клієнтської бази допоможе вам підтримувати комунікації з існуючими клієнтами та мотивуватиме їх на шопінг саме у вашому магазині.
  • Розсилки про надходження нових товарів, привітання зі святами або пропозиція знижки в 10% при показі повідомлення - все це підвищує лояльність клієнта.

Таким чином, вам вдасться не тільки створити, але й постійно підтримувати позитивний імідж вашого магазину і сформувати довірчі відносини з клієнтами - а це найважливіше в сфері торгівлі.

Ми продаємо не повідомлення, а гарне ставлення клієнтів. Реєструйтеся на нашому сайті та отримуйте можливість швидкого інформування ваших клієнтів про нові надходження та знижки!

Ошибка