ru
СМС розсилка для реклами стоматологічноЇ клініки

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами стоматологічноЇ клініки

Як провести рекламу стоматологічних послуг та збільшити приплив пацієнтів?

Зараз досить складно конкурувати на ринку стоматологічних послуг, так як пропозиції різних клінік істотно перевищують попит клієнтів.

Тому для вашої стоматології дуже важливо залучення нових клієнтів і лояльне ставлення до них. Який же вибрати спосіб реклами вашої стоматології для збільшення припливу нових пацієнтів?

Ефективний спосіб бути на слуху у клієнтів і регулярно нагадувати про свої послуги - це масова розсилка повідомлень.

Приклад смс-розсилки для реклами стоматології

YourClinic

Знижка 30% на відбілювання! Стоматологія “Dentist” ул. Зубова 49, 0442518668

Таргетинг Ваше місто
Кількість відісланих СМС 20 000
Конверсія 0,59%
Відвідали стоматологію 118
Зробити розсилку

Чудовим рішенням для відправки повідомлення стане інформування аудиторії про проведення безкоштовних консультацій. Це підвищить приплив клієнтів у вашу стоматологічну клініку. А надавши пацієнтам якісні послуги, увагу і турботу, ви швидко перетворите потенційного клієнта в постійного!

Використовуючи смс-маркетинг як рекламний інструмент, ви зможете:

  • Нагадувати своїм постійним клієнтам про необхідність записатися на плановий огляд (відвідувати стоматолога потрібно 1 або 2 рази на рік, багато хто забуває про це; а за допомогою смс ви вчасно сповістите пацієнта і підвищите його рівень довіри до вас як фахівця).
  • Вказати в повідомленні адресу стоматології, телефон вашої клініки та навіть сайт.
  • Отримати можливість швидко інформувати клієнтів про розцінки на послуги вашого стоматологічного кабінету, про нові акції і знижки.
  • Швидко оповістити своїх постійних клієнтів про підтвердження запису на прийом або ж про його перенесення, нагадати їм про час прийому медикаментів - ви покажете, що дбаєте про свого пацієнта, клієнт точно звернеться саме до вашого кабінету наступного разу.
  • Привітати клієнтів і ваших співробітників зі святами, таким чином, створивши гарний настрій і ставлення до вас.

Робіть СМС розсилки через інтернет та забезпечте лояльне ставлення до свого стоматологічного кабінету! Для початку Вам необхідно всього лише зареєструватися.

Ошибка