ru
СМС розсилка для реклами автошколи

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами автошколи

Як швидко набрати нову групу до автошколи?

У вас є власна автошкола або ви маєте до цього бізнесу безпосереднє відношення? Тоді ви неодмінно стикались з такою проблемою, як реклама вашої справи. Популярність отримання прав збільшується з кожним днем, особливо навчитися водити машину хочуть студенти.

Зараз пошук нового клієнта перетворюється на справжній хедхантинг, так як на сучасному ринку є велика кількість автошкіл. При достатку знижок, роздавальних матеріалів (листівок і купонів), добре влаштованих сайтів, які використовують всі водійські школи, важко утримати клієнта і сприяти прийняттю його рішення на вашу користь.

Ефективним вирішенням цих проблем стане використання такого маркетингового інструменту, як масова СМС розсилка. Ви можете поставити запитання: «Навіщо мені витрачати гроші на чергову рекламу?» Відповідь є!

Відправляючи вашій цільовій аудиторії регулярні повідомлення про знижки автошколи, набір учнів на новий курс, відкриття спеціальних водійських курсів для жінок або курсів екстремального водіння, ви зможете залучити потенційних клієнтів.

Приклад смс-розсилки для реклами автошколи

DriveSchool

Навчися водити у нас! З 1 по 30 вересня знижку 15%. “Drive School”: Вул. Водіння 15. 0442518668

Таргетинг Ваше місто
Кількість відісланих СМС 35 000
Конверсія 0,72%
Записалися на курси протягом місяця 252
Зробити розсилку

СМС реклама - це чудовий спосіб інформування і розташування до себе людей. Здавалося б, просте повідомлення з інформацією про 15% знижку на послуги автошколи, яке може звичайну людину миттєво перетворити на вашого клієнта. Підтримуючи постійний зв'язок з клієнтом, розташовуючи його своїми пропозиціями, ви зможете збільшити свою клієнтську базу.

Більше того, СМС розсилка для бізнесу розрахована на пошук певної цільової аудиторії. Погодьтеся, що пропонувати послуги навчання водійським правам дітям до 18 років або навпаки літнім людям за допомогою листівок не так ефективно, як розіслати повідомлення потенційним клієнтам - студентам і водіям, які бажають підвищити кваліфікацію.

За допомогою СМС реклами ви заощаджуєте найважливіший фактор - час, який потрібен людині для пошуку інформації, тому така розсилка не буде викликати роздратування у людей або виглядати спамом.

6 переваг, які ви отримаєте, завдяки СМС маркетингу:

  1. Формування власної клієнтської бази.
  2. Збільшення кількості бажаючих навчатися саме у вашій автошколі.
  3. Ефективна реклама бізнесу (за допомогою смс розсилки про вашу автошколу дізнаються друзі та друзі друзів клієнта) за невисоку вартість, в порівнянні з іншими видами реклами.
  4. Моментальне інформування клієнтів про нові акції та пропозиції автомобільної школи.
  5. Можливість в повідомленні вказати інтернет-адресу з послугами вашого сайту, що в ще більшому ступені приверне клієнта.
  6. Довіра клієнтів, які в будь-який момент зможуть звернутися до вас з проханнями, скаргами та відгуками.

Зареєструйтеся на нашому сайті і переконайтеся в ефективності СМС маркетингу!

Ошибка