ru
СМС розсилка для реклами магазину побутової техніки та електроніки

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами магазину побутової техніки та електроніки

Уявіть таку ситуацію: ви прокидаєтеся рано-вранці і збираєтеся на роботу, в голові як завжди багато думок, пов'язаних з нестачею клієнтів, зменшенням прибутку і терміновими оплатами: де на все це брати гроші?

Але тут ви приходите в свій магазин і бачите, що ще до початку його роботи зібралася черга покупців. Як таке може бути ?!

А ось може! Скористайтеся послугою масової розсилки повідомлень, і клієнти самі підуть до вас.

Приклад смс-розсилки для реклами магазину електроніки

YourShop

АКЦІЯ! Покажи СМС – отримай знижку 15% на будь-який товар! “EleShop”: вул. Єлектронікі 8

Опис Розсилка по власній базі покупців
Кількість відісланих СМС 3 000
Конверсія 2,5%
Зробили покупку зі знижкою 75
Зробити розсилку

Уявіть, які гарні у вас будуть стосунки з клієнтами, якщо ви постійно будете їм нагадувати про ваше існування, про можливі знижки та інші пропозиції! Така політика вашого магазину побутової техніки та електроніки дозволить постійно залучати нових покупців і стимулювати до покупок старих.

Які можливості смс-маркетингу для магазину побутової техніки та електроніки?

  • Миттєве інформування постійних і потенційних покупців про проведення у вашому магазині акцій та розіграшів.
  • Можливість швидко оповістити покупців про відкриття нового відділу в магазині побутової техніки, про надходження нових товарів або ж про зміни в графіку роботи магазину.
  • Можливість відправити постійним клієнтам знижкові повідомлення, які протягом якогось часу покупець зможе пред'явити у вашому магазині та купити товар за акційною ціною. Це підвищить довіру клієнта до вашого сервісу та сформує його бажання купувати техніку саме у вас!
  • Відправлення персоніфікованих повідомлень, в яких ви вітаєте своїх клієнтів зі святами, покаже покупцям, що ви дбаєте про них. Це так само збільшить продажі.

Зареєструйтесь на нашому сервісі та вже зараз почніть підтримувати комунікацію зі своїми покупцями. Ми продаємо не повідомлення, а гарне ставлення клієнтів до вашого магазину!

Ошибка