СМС розсилка для реклами продуктового магазину

У вас впали продажі, збільшилася кількість конкурентів, покупці перестали до вас приходити, бо магазин знаходиться не в в найпомітнішому місці, чи зможете ви оплачувати рахунки як раніше?

Зможете, але буде набагато важче ніж, якби у вас було багато постійних покупців. Як швидко залучити нових клієнтів? Відправляйте рекламні повідомлення своїй цільовій аудиторії за допомогою масової смс-розсилки та збільшуйте приплив покупців.

Приклад смс-розсилки для реклами продуктового магазину:

YourStore
З 1 по 8 вересня на всі м'ясні вироби - знижка 25%!
Власнику SMS - накопичувальна картка в подарунок. "ТопФуд":
Вул. Продуктова 3, 0442518668
Таргетинг Ваше місто, район
Кількість відісланих СМС 10 000
Ціна 1 СМС 0,35 грн.
Вартість рекламної кампанії 10 000 x 0,35 = 3 500 грн.
Конверсія 1,46%
Отримали накопичувальну карту 146

Можливості використання СМС маркетингу для Вашого магазину:

  • — Це можливість швидко інформувати як постійних, так і потенційних покупців про можливі акції, вигідні спецпропозиції і завезення нових товарів, що підвищить рівень лояльності до вас.
  • — Відправляйте знижкові повідомлення, при пред'явленні яких, покупець зможе купити товар дешевше. Це чудовий спосіб заохочення.
  • — Ефективний спосіб розпродажу швидкопсувних продуктів, наприклад, фруктів. Надавши невелику знижку на цю групу товарів, вам не доведеться довго чекати, адже одразу ж збільшаться обсяги продажів.
  • — Звернення до покупця в смс по імені та повідомлення-привітання на свята подарують йому гарний настрій і простимулюють зробити покупку саме у вашому магазині.
  • — Можливість повідомляти клієнта про зараховані бонуси на його накопичувальну карту після кожної покупки.

Реєструйтеся на нашому сайті та вже зараз ви зможете переконатися в ефективності СМС розсилок! Наші повідомлення - ваше лояльне ставлення до покупців.

Реєстрація за 30 секунд
Логін зайнятий, підберіть, будь ласка інший
Зареєструватися
0 грн
підключення та альфа-ім'я відправника
+
Реєструйтеся зараз та отримуйте
10 безкоштовних sms

Ошибка