СМС розсилка для реклами школи іноземних мов

Як залучити більше учнів в школу іноземних мов?

Ви пов'язані зі сферою освіти? Тоді ви знаєте, як складно залучати учнів до школи, коли існує величезна конкуренція. Особливо вона помітна для шкіл іноземних мов, ринок ними переповнений, так як в сучасному світі кожен прагне знати як мінімум 2 іноземних мови.

За кожного клієнта доводиться боротися. Так само дуже важливо вчасно інформувати ваших учнів про всі нововведення школи. Користуючись СМС-розсилкою, ці труднощі подолати дуже легко.

Приклад смс-розсилки для реклами школи іноземних мов:

YourSchool
АКЦІЯ! День знання - день знижок! Приходь до нас з 1 по 30 вересня - отримай знижку 20%.
Школа "Lang": вул. Знання 9.
0442518668
Опис Рекламна розсилка по Вашому місту
Кількість відісланих СМС 16 000
Ціна 1 СМС 0,35 грн.
Вартість рекламної кампанії 16 000 x 0,35 = 5 600 грн.
Конверсія 0,75%
Записалися на курси на протязі місяця 120

СМС-маркетинг - це швидка реклама для вашої школи. Розсилка повідомлень не тільки дозволить вам утримати старих клієнтів, але і допоможе залучити нових.

Які можливості смс-маркетингу для вашої школи?

  • — Це зручний спосіб дистанційного спілкування учнів з викладачами.
  • — Оповіщення про зміни графіку роботи школи. Вам не доведеться обдзвонювати учнів, відправте повідомлення - і інформація буде отримана миттєво.
  • — СМС-розсилка - це можливість швидко залучити нових клієнтів. Ви можете скористатися нашою базою мобільних телефонів і зробити рекламну розсилку повідомлень про вашу школу.
  • — Ви зможете одночасно відправляти домашнє завдання на всі номери вашої клієнтської бази, а також інформувати про проведення тестів, іспитів і контрольних робіт.
  • — Повідомлення про відкриття нових мовних класів у вашій школі та акцій на навчання стимулює потенційних клієнтів скористатися послугами саме ваших курсів іноземних мов.
  • — Також чудовим рішенням стане відправка в повідомленнях корисних методів вивчення іноземної мови або, наприклад, регулярне ведення мобільного словничка. Це підвищить зацікавленість ваших учнів і зробить вашу школу унікальною.

Вже зараз ви можете налаштувати смс-розсилку на нашому сайті. Зареєструйтеся та розішліть 10 безкоштовних повідомлень!

Реєстрація за 30 секунд
Логін зайнятий, підберіть, будь ласка інший
Зареєструватися
0 грн
підключення та альфа-ім'я відправника
+
Реєструйтеся зараз та отримуйте
10 безкоштовних sms

Ошибка