ru
СМС розсилка для реклами нічного клубу

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами нічного клубу

Обстановка нічного клубу повинна створювати атмосферу свята. Один з обов'язкових атрибутів такої атмосфери - люди. Великий потік відвідувачів сприяє гарному настрою не тільки у власника клубу, а й позитивно впливає на враження про заклад серед відвідувачів.

Конкуренція серед нічних клубів досить висока. Доводиться хитрувати, щоб виділитися і привернути до себе увагу. Унікальні шоу, запрошення популярних артистів і музикантів, привабливі для клієнтів акції - це перспективні заходи, але для їх ефективності потрібно проводити максимальну рекламу.

Жодна вечірка не обходиться без СМС

Який існує найбільш швидкий спосіб доставити рекламну інформацію? Масова СМС розсилка може в лічені секунди оповістити мешканців великого мегаполісу.

Ще один ефективний варіант - святкова СМС розсилка. Не секрет, що саме в святкові та вихідні дні відбувається сплеск відвідуваності нічних клубів. Якщо Ви не хочете, щоб потік клієнтів пройшов повз ваш клуб, - святкова СМС розсилка нагадає людям про нього і допоможе їм прийняти рішення провести час саме тут.

Приклад смс-розсилки для реклами нічного клубу

YourClub

Святкуй День міста з нами! Пред’явнику SMS -10% на замовлення квитків 0442518668

Таргетинг Ваше місто, розсилка по своїй базі
Кількість відісланих СМС 10 000
Конверсія 3,4%
Придбано квитків 340
Зробити розсилку

Дуже важливо повідомити про будь-які унікальні акції або присутність зірок естради в програмі нічного клубу. За допомогою СМС розсилки можна також відправляти промо-коди, проводити розіграші та акції.

Не слід забувати про постійних клієнтів. Їх потрібно інформувати про клубні новини в першу чергу. За допомогою СМС розсилки постійним клієнтам можна запропонувати відзначити в клубі День народження, організувати безкоштовний коктейль, якщо вони приведуть друзів, зарезервувати місця і т.п.

Інший перспективний варіант - СМС розсилка для великих організацій з великою кількістю співробітників. Особливо актуальною буде розсилка по молодіжним організаціям, таким як навчальні заклади. Можна пропонувати регулярні знижки і резервувати всі приміщення клубу для певного колективу (проведення корпоративних вечірок та свят).

Можливості СМС розсилки для нічних клубів:

  • Відправити повідомлення по вашій клієнтській базі
  • Святкова розсилка, анонси виступів естрадних зірок, тематичні вечірки
  • Новинний сервіс для постійних клієнтів, резервування місць, акції, лотереї
  • Розсилка по великих підприємствах і різним установам з великим колективом співробітників або клієнтів.

Скористайтесь послугами нашого сервісу і переконайтеся в ефективності смс розсилок!

Ошибка