ru
СМС розсилка для реклами інтернет-магазину

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами інтернет-магазину

Віртуальний магазин з реальними товарами

Інтернет-магазини стрімко набирають популярність. Плюси такого бізнесу зрозумілі: економія на оренді та обслуговуванні приміщень, широкому штаті співробітників, величезна аудиторія потенційних клієнтів.

Не обходиться, зрозуміло, і без проблем. Для нового інтернет-магазину головним питанням є напрацювання клієнтської бази та створення позитивної репутації, для вже зарекомендувавшого себе - забезпечення сервісу обслуговування клієнтів на стабільно високому рівні і збереження помітних переваг перед конкурентами.

Для забезпечення багатьох сервісних функцій можна організувати власний call-центр з операторами та консультантами, але значно простіше і дешевше автоматизувати ці процеси, налаштувавши програмне забезпечення інтернет-магазину для взаємодії з СМС-сервісом.

Ви зможете розширити свою клієнтську базу, проводячи рекламні розсилки для нових клієнтів та персоналізовані розсилки для постійних клієнтів.

Приклад смс-розсилки для реклами інтернет-магазину

YourShop

Даруємо знижку – 15% на будь-які наші товари! Ваш промо-код: z56bhr YourShop.com

Опис Розсилка по своїй базі, стимулювання клієнтів до повторних покупок
Кількість відісланих СМС 5 000
Конверсія 2,8%
Повторних покупок 140
Зробити розсилку

СМС-сервіс настільки органічно доповнює і розширює функціонал інтернет-магазину, що складно собі уявити його нормальну роботу без СМС розсилки.

Можливості сервісу СМС розсилок для інтернет-магазину:

  1. Рекламна СМС розсилка по базах мобільних номерів. Ви можете збільшити популярність свого магазину серед вашої цільової аудиторії, яка раніше не знала про вас.
  2. Забезпечення безпеки при авторизації користувача або підтвердженні замовлення. Підключивши свій інтернет-магазин до нашого СМС шлюзу, ви зможете налаштувати автоматичну відправку повідомлень при певній дії користувачів.
  3. Швидке інформування клієнта щодо здійснених операцій, пересування замовлень, поновлення асортименту, рекламних акцій.
  4. Розсилка повідомлень про нові товари, про рекламні акції, знижки, розіграші призів. Інформування про появу відсутнього товару, розсилка привітальних повідомлень, які допоможуть завоювати більшу довіру до вашого магазину з боку клієнтів.

Реєструйтеся на нашому сервісі і самі зможете переконатися у ефективності СМС розсилок!

Ошибка