СМС розсилка для реклами інтернет-магазину

Віртуальний магазин з реальними товарами

Інтернет-магазини стрімко набирають популярність. Плюси такого бізнесу зрозумілі: економія на оренді та обслуговуванні приміщень, широкому штаті співробітників, величезна аудиторія потенційних клієнтів.

Не обходиться, зрозуміло, і без проблем. Для нового інтернет-магазину головним питанням є напрацювання клієнтської бази та створення позитивної репутації, для вже зарекомендувавшого себе - забезпечення сервісу обслуговування клієнтів на стабільно високому рівні і збереження помітних переваг перед конкурентами.

Для забезпечення багатьох сервісних функцій можна організувати власний call-центр з операторами та консультантами, але значно простіше і дешевше автоматизувати ці процеси, налаштувавши програмне забезпечення інтернет-магазину для взаємодії з СМС-сервісом.

Ви зможете розширити свою клієнтську базу, проводячи рекламні розсилки для нових клієнтів та персоналізовані розсилки для постійних клієнтів.

Приклад смс-розсилки для реклами інтернет-магазину:

YourShop
Шановний Іван Іванович, ми даруємо Вам знижку - 15% на будь-які наші товари!
Ваш промо-код: z56bhr
www.YourShop.com 0442518668
Опис Розсилка по своїй базі, стимулювання клієнтів до повторних покупок
Кількість відісланих СМС 5 000
Ціна 1 СМС 0,35 грн.
Вартість рекламної кампанії 5 000 x 0,35 = 1 750 грн.
Конверсія 2,8%
Повторних покупок 140

СМС-сервіс настільки органічно доповнює і розширює функціонал інтернет-магазину, що складно собі уявити його нормальну роботу без СМС розсилки.

Можливості сервісу СМС розсилок для інтернет-магазину:

  • # 1 — Рекламна СМС розсилка по базах мобільних номерів. Ви можете збільшити популярність свого магазину серед вашої цільової аудиторії, яка раніше не знала про вас.
  • # 2 — Забезпечення безпеки при авторизації користувача або підтвердженні замовлення. Підключивши свій інтернет-магазин до нашого СМС шлюзу, ви зможете налаштувати автоматичну відправку повідомлень при певній дії користувачів.
  • # 3 — Швидке інформування клієнта щодо здійснених операцій, пересування замовлень, поновлення асортименту, рекламних акцій.
  • # 4 — Розсилка повідомлень про нові товари, про рекламні акції, знижки, розіграші призів. Інформування про появу відсутнього товару, розсилка привітальних повідомлень, які допоможуть завоювати більшу довіру до вашого магазину з боку клієнтів.

Реєструйтеся на нашому сервісі і самі зможете переконатися у ефективності СМС розсилок!

Реєстрація за 30 секунд
Логін зайнятий, підберіть, будь ласка інший
Зареєструватися
0 грн
підключення та альфа-ім'я відправника
+
Реєструйтеся зараз та отримуйте
10 безкоштовних sms

Ошибка