ru
СМС розсилка для реклами пейнтбольного або картинг-клубу

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами пейнтбольного або картинг-клубу

Як прорекламувати свій клуб?

Тільки уявіть собі, як зміниться ваше життя і життя вашої компанії, коли кількість бажаючих пограти в пейнтбол або покататися на картингу збільшиться в 3 рази! Вам не доведеться морочитися над пошуком чергового виду реклами або фірми, яка просуватиме ваш клуб за добру копієчку. Як ви будете себе почувати? Напевно особливо щасливим і більш успішним. Цього з легкістю можна досягти, і ми розповімо вам як.

Для того щоб перестати переживати через брак клієнтів, буде потрібно мінімум вашого часу. Здавалося б, так мало, але зате який результат ...!

Що ж ми вам пропонуємо?

Використовуйте масову смс-розсилку в якості додаткового маркетингового інструменту, ефективно рекламуйте ваші послуги і залучайте нових клієнтів.

Приклад смс-розсилки для реклами пейнтбольного клубу

PaintBall

Хочеться нових емоцій? Приходь з друзями в наш пейнтбольний клуб! З 1 по 12 травня знижка 20%. www.YourPaintball.com

Таргетинг Ваше місто
Кількість відісланих СМС 20 000
Конверсія 0,39%
Залучено команд 78
Зробити розсилку

Набагато економніше, швидше і результативніше скористатися послугами смс-розсилки для ефективної реклами вашого бізнесу, ніж витрачати величезну кількість часу на пошук офлайн-реклами.

4 причини сказати «Так!» смс-розсилці:

  1. СМС-розсилка - це можливість за максимально короткий час проінформувати своїх постійних та потенційних клієнтів.
  2. З легкістю повідомляйте клієнтам про зміни графіку роботи, заздалегідь попереджайте про час відвідування вашого пейнтбольного або картинг клубу, пропонуйте нові послуги і таким чином збільшуйте лояльність ваших відвідувачів.
  3. Довірливі відносини з клієнтом - ось запорука успішного бізнесу. Відправляйте персоніфіковані повідомлення, вітайте клієнтів зі святами і пропонуйте їм всілякі акції та знижки у вашому клубі.
  4. Економія часу для адміністратора вашого клубу. Йому не доведеться обдзвонювати всіх клієнтів, смс-розсилка вирішить цю задачу.

Скористайтесь послугами нашого сервісу і переконайтеся в ефективності смс розсилок!

Ошибка