СМС розсилка для реклами солярію

Трохи з життя ...

«Ой, знову цей будильник. Як же я втомилася прокидатися, дивитися на себе в дзеркало і бачити в ньому відображення, яке так мляво усміхається. Втома дає про себе знати. А все чому?

Ось я відкрила солярій, думала, що буде відразу ж багато відвідувачів, і він стане найпопулярнішим в районі, ніби і місце розташування гарне, і метро поруч. А постійних клієнтів катастрофічно мало. Ледве кінці з кінцями зводжу. Сьогодні знову весь день проведу на роботі в пошуках вирішення проблем, але ж так хотілося зустрітися з подружками».

Проблема бізнесу

Ось так почався ранок у Ольги - власниці солярію, яка впродовж 2 місяців не може створити якісну клієнтську базу і через це зазнає збитків. Але насправді все не так вже й погано, адже для кожної проблеми є рішення. І ми можемо його запропонувати як Ользі, так і всім іншим бізнесменам, яким потребні клієнти.

Приклад смс-розсилки для реклами солярію:

YourSolarium
Думаєш, що подарувати своїй половинці? Сертифікат в солярій "SUN" - вона оцінить!!!
Власникові SMS знижка.
Вул. Сонячна 19, 0442518668
Опис розсилки Святкова розсилка перед 8 березня. Таргетинг - Ваше місто, чоловіча аудиторія.
Кількість відісланих СМС 20 000
Ціна 1 СМС 0,35 грн.
Вартість рекламної кампанії 20 000 x 0,35 = 7 000 грн.
Конверсія 0,93%
Продано сертифікатів 186

Як SMS-маркетинг може допомогти Вам?

  • — Ви зможете нагадувати своїм клієнтам про час відвідування солярію, більше того, тепер набагато легше стане продовжувати абонементи, інформувати про зміни в графіку роботи, про закупівлю нового обладнання, нові послуги інових фахівців.
  • — За допомогою смс-розсилки ви зможете продавати свої додаткові послуги, наприклад, манікюр чи спа.
  • — Персональне звернення до клієнта і розсилка від вашого солярію підвищать довіру клієнтів та їх бажання користуватися саме вашими послугами.
  • — Зацікавлюйте клієнтів акціями, знижками і спеціальними пропозиціями. Розсилка повідомлень допоможе вам оповістити про приємні сюрпризи всіх клієнтів, що так само збільшить їх лояльність.
  • — SMS розсилка - це так само можливість вітати ваших клієнтів зі святами. Піклуючись про відвідувача, ви збільшите ймовірність того, що він приведе своїх друзів в ваш солярій.

Скористайтесь послугами нашого сервісу розсилки повідомлень і переконайтеся в ефективності смс розсилок!

Реєстрація за 30 секунд
Логін зайнятий, підберіть, будь ласка інший
Зареєструватися
0 грн
підключення та альфа-ім'я відправника
+
Реєструйтеся зараз та отримуйте
10 безкоштовних sms

Ошибка