ru
СМС розсилка для реклами весільного салону

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами весільного салону

Чому при організації весілля вигідно використовувати смс-розсилку?

Все більша кількість пар стала звертатися за послугами до весільних агентств, які пропонують комплексну організацію урочистого заходу. Відповідно, і ринок весільних салонів поступово став збільшуватися.

Напевно, у вас за останні місяці з'явилося декілька гідних конкурентів, які пропонують такі ж послуги, як і ви.

Що робити в такій ситуації, як збільшити продажі у весільному салоні?

Так як у сфері весільної організації найголовніше - це лояльне ставлення клієнтів, вашому бізнесу важливо зробити акцент під час зростання ринку саме на цьому.

При виборі весільного організатора пари, насамперед, звертають увагу на можливу якість підготовки найголовнішого свята в їхньому житті. Їм дуже важливий супровід весільного координатора протягом всієї підготовки до весілля.

Ми пропонуємо інструмент, який дозволить провести ефективну рекламу вашого весільного салону і дозволить бути на зв'язку з клієнтами в будь-який час,- це смс розсилка!

Ваші клієнти тепер точно перестануть переживати з приводу якості організації весілля, тому що за допомогою смс-розсилки ви зможете повідомити їм необхідну інформацію в потрібний час. За допомогою вашого весільного агентства та смс-розсилки вони не забудуть про важливі деталі в передвесільній метушні.

Це вигідно виділить вас серед інших агентств, тому що тільки ви будете піклуватися про клієнтів на такому рівні!

Приклад розсилки СМС реклами для весільного агентства

Wedding

Організація весіль під ключ. Знижка -15%. Агентство «Wedding». 0442518668

Опис Розсилання рекламних смс по місту
Кількість відісланих СМС 10 000
Конверсія 0,19%
Звернулося за організацією весілля (протягом 2-х місяців) 19
Зробити розсилку

5 плюсів смс-розсилки для комплексної весільної організації:

  1. Можливість інформувати клієнтів в смс про проведення фотосесії, підбір ресторану, ключових організаторів весілля, шоу-програму, декор, флористику, музикантів і т.д. Таким чином, ви будете тримати пару в курсі всього процесу організації весілля - це, безсумнівно, підвищить довіру і якість вашої співпраці!
  2. Нагадування клієнтам про заплановані зустрічі. Отримавши повідомлення, майбутня сімейна пара точно не забуде прийти на примірку сукні та фрака, на зустріч із флористом або ведучим.
  3. Відправлення вітальних повідомлень клієнтам. Відправляйте парам щорічні повідомлення в день весілля. Ви нагадаєте їм про прекрасний період організації весілля, а також попрацюєте на лояльність. Адже задоволена організованим святом пара обов'язково розповість про ваше агентство своїм друзям, які планують весілля.
  4. Підвищення іміджу. Для агентства комплексної організації весіль дуже важливо бути на слуху у людей. Саме смс-розсилка стане вашою ключовою перевагою при виборі парою весільного агентства.
  5. Збільшення лояльності клієнтів і формування довірчих стосунків. За допомогою регулярного інформування про процес весільної підготовки ви подбаєте про ваших клієнтів і продемонструєте їм їх цінність.

Використовуючи такий маркетинговий інструмент, як СМС розсилка, - ви отримуєте суттєву перевагу перед конкурентами. Смс-маркетинг дозволяє проводити ефективну рекламу вашого весільного агентства і підвищує рівень продажів ваших послуг.

Інформаційна розсилка при комплексній організації весіль - це чудове бізнес-рішення, яке допоможе зміцнити імідж вашого агентства і побудує довірчі стосунки з клієнтами.

Реєструйтеся на нашому сайті - і прямо зараз станьте ближче до своїх клієнтів!

Ошибка