Смс розсилка для реклами весільного салону

Чому при організації весілля вигідно використовувати смс-розсилку?

Все більша кількість пар стала звертатися за послугами до весільних агентств, які пропонують комплексну організацію урочистого заходу. Відповідно, і ринок весільних салонів поступово став збільшуватися.

Напевно, у вас за останні місяці з'явилося декілька гідних конкурентів, які пропонують такі ж послуги, як і ви.

Що робити в такій ситуації, як збільшити продажі у весільному салоні?

Так як у сфері весільної організації найголовніше - це лояльне ставлення клієнтів, вашому бізнесу важливо зробити акцент під час зростання ринку саме на цьому.

При виборі весільного організатора пари, насамперед, звертають увагу на можливу якість підготовки найголовнішого свята в їхньому житті. Їм дуже важливий супровід весільного координатора протягом всієї підготовки до весілля.

Ми пропонуємо інструмент, який дозволить провести ефективну рекламу вашого весільного салону і дозволить бути на зв'язку з клієнтами в будь-який час,- це смс розсилка!

Ваші клієнти тепер точно перестануть переживати з приводу якості організації весілля, тому що за допомогою смс-розсилки ви зможете повідомити їм необхідну інформацію в потрібний час. За допомогою вашого весільного агентства та смс-розсилки вони не забудуть про важливі деталі в передвесільній метушні.

Це вигідно виділить вас серед інших агентств, тому що тільки ви будете піклуватися про клієнтів на такому рівні!

Приклад розсилки СМС реклами для весільного агентства:

Wedding
Організація весіль під ключ - зробимо Ваше свято неповторним! Для Вас - ЗНИЖКА 15%. Весільне агентство «Wedding»: вул. Молодят - 17.
0442518668
Опис Розсилання рекламних смс по місту
Кількість відісланих СМС 10 000
Ціна 1 СМС 0,35 грн.
Вартість рекламної кампанії 10 000 x 0,35 = 3 500 грн.
Конверсія 0,19%
Звернулося за організацією весілля (протягом 2-х місяців) 19

7 плюсів смс-розсилки для комплексної весільної організації:

  • 1. Можливість інформувати клієнтів в смс про проведення фотосесії, підбір ресторану, ключових організаторів весілля, шоу-програму, декор, флористику, музикантів і т.д. Таким чином, ви будете тримати пару в курсі всього процесу організації весілля - це, безсумнівно, підвищить довіру і якість вашої співпраці!
  • 2. Нагадування клієнтам про заплановані зустрічі. Отримавши повідомлення, майбутня сімейна пара точно не забуде прийти на примірку сукні та фрака, на зустріч із флористом або ведучим.
  • 3. Відправлення вітальних повідомлень клієнтам. Відправляйте парам щорічні повідомлення в день весілля. Ви нагадаєте їм про прекрасний період організації весілля, а також попрацюєте на лояльність. Адже задоволена організованим святом пара обов'язково розповість про ваше агентство своїм друзям, які планують весілля.
  • 4. Підвищення іміджу. Для агентства комплексної організації весіль дуже важливо бути на слуху у людей. Саме смс-розсилка стане вашою ключовою перевагою при виборі парою весільного агентства.
  • 5. Збільшення лояльності клієнтів і формування довірчих стосунків. За допомогою регулярного інформування про процес весільної підготовки ви подбаєте про ваших клієнтів і продемонструєте їм їх цінність.

Використовуючи такий маркетинговий інструмент, як СМС розсилка, - ви отримуєте суттєву перевагу перед конкурентами. Смс-маркетинг дозволяє проводити ефективну рекламу вашого весільного агентства і підвищує рівень продажів ваших послуг.

Інформаційна розсилка при комплексній організації весіль - це чудове бізнес-рішення, яке допоможе зміцнити імідж вашого агентства і побудує довірчі стосунки з клієнтами.

Реєструйтеся на нашому сайті - і прямо зараз станьте ближче до своїх клієнтів!

Реєстрація за 30 секунд
Логін зайнятий, підберіть, будь ласка інший
Зареєструватися
0 грн
підключення та альфа-ім'я відправника
+
Реєструйтеся зараз та отримуйте
10 безкоштовних sms

Ошибка