СМС розсилка для реклами автосалону

Останніми роками попит на машини значно збільшився. Отже, і піднялася конкуренція в цій сфері. Зараз для того щоб залучати нових клієнтів, потрібно постійно експериментувати з побудовою правильної маркетингової кампанії.

Ви напевно стикалися з тим, що багато людей, які прийшли до вас в автосалон, йдуть, так і не придбавши машину, або з тим, що клієнти просто не встигають постійно стежити за спеціальними пропозиціями і акціями на конкретний автомобіль.

Як можна підтримувати постійний зв'язок з цільовою аудиторією для того, щоб збільшити продажі? Ми пропонуємо вам використовувати смс-розсилку як ефективний рекламний інструмент, що дозволяє стимулювати клієнтів до покупок.

Приклад смс-розсилки для реклами автосалону:

Autoshop
Надходження Tesla S в автосалон "BuyCar"! Приходьте на test-drive і отримаєте знижку 4% при купівлі!
Вул. Автосалонна 53, 0442518668
Таргетинг Ваше місто
Кількість відісланих СМС 100 000
Ціна 1 СМС 0,35 грн.
Вартість рекламної кампанії 100 000 x 0,35 = 35 000 грн.
Конверсія 0,086%
Записалися на Тест-драйв 86

Постійний контакт з клієнтами за допомогою мобільних повідомлень - це запорука їх гарного ставлення до вашого бізнесу, що, безумовно, стимулює ріст продажів. Якісний сервіс, турбота про ваших відвідувачів і регулярне інформування створять вашому салону винятково позитивний імідж.

СМС розсилка та її вигоди для вашого автосалону:

  • — Можливість розповісти потенційним клієнтам про ваш автосалон, запросити їх на тест-драйв тільки завезеного нового автомобіля, розповісти про ваші послуги, можливості оформлення кредитів і час роботи салону.
  • — Оперативне інформування постійних клієнтів про запуск нових лояльних цінових програм, розширення асортименту автомобільного ряду або про доставку замовлених раніше автомобілів.
  • — СМС-розсилка - це ефективний спосіб нагадати клієнту про наближення щомісячного терміну погашення кредиту за придбану машину або про необхідність відвідати гарантійний центр.

Реєструйтеся на сайті і вже зараз почніть залучати більше клієнтів!
Ми продаємо не повідомлення, а лояльне ставлення клієнтів до вашого автосалону.

Реєстрація за 30 секунд
Логін зайнятий, підберіть, будь ласка інший
Зареєструватися
0 грн
підключення та альфа-ім'я відправника
+
Реєструйтеся зараз та отримуйте
10 безкоштовних sms

Ошибка