ru
СМС розсилка для реклами більярдних і боулінг клубів

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами більярдних і боулінг клубів

Як швидко знайти нових відвідувачів?

Ваш боулінг або більярд-клуб несе збитки через те, що немає відвідувачів в будні дні і в літній сезон? Ви перепробували і бігборди, і роздачу листівок, і рекламу в соціальних мережах для того, щоб збільшити потік клієнтів? Проте все одно ефект залишився мінімальним? Недалеко від вашого закладу відкрився ще один новий більш популярний ігровий клуб?

Не засмучуйтеся, ми знаємо, що потрібно зробити для повернення в лідируючі позиції і підвищення прибутку! Ми пропонуємо вам дієве рішення всіх утворившихся труднощів. СМС-маркетинг - це ефективний заклик до дії постійних і нових потенційних клієнтів, який допоможе зробити ваш розважальний заклад найпопулярнішим в місті.

Приклад смс-розсилки для реклами боулінгу

Bowling

1-15 липня доріжки в клубі “Bowling” всього по 70 грн/год! Бронюй зараз! 0442518668

Таргетинг Місто, район в якому знаходиться клуб
Кількість відісланих СМС 11 000
Конверсія 1,89%
Залучено відвідувачів 208
Зробити розсилку

Чому для вашого бізнесу важливо використовувати смс-розсилку?

  1. СМС-розсилка - це швидка реклама для вашого боулінг або більярд-клубу.
  2. За допомогою особистих повідомлень клієнту, ви підвищите рівень довіри і лояльності по відношенню до вашого закладу.
  3. Можливість скористатися нашою базою мобільних телефонів для того, щоб розсилати повідомлення саме до вашої цільової аудиторії.
  4. Можливість швидко інформувати клієнтів про акції, спеціальні пропозиції та знижки, які є у вашому розважальному клубі.
  5. SMS розсилка - це спосіб подбати про ваших клієнтів, попередньо інформувавши їх про графік роботи клубу.
  6. В будь-який час ви зможете запрошувати ваших клієнтів на вечірки в розважальному закладі і особисто вітати їх зі святами. Гарні стосунки з відвідувачами – це запорука успіху вашого клубу.

СМС-маркетинг – це швидкі результати, швидкі клієнти і швидкий прибуток. Навіщо витрачати час на довгу піар-кампанію вашого розважального закладу? Грамотна смс-розсилка дозволить вам з блискавичною швидкістю залучити нових клієнтів. Зареєструйтесь на сервісі відправки повідомлень TurboSMS і вже зараз отримуйте оперативні результати!

Ошибка