ru
СМС розсилка для реклами кінотеатрів

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами кінотеатрів

Проблема кінотеатрів

Що можна назвати головною проблемою кінотеатрів? Порожні місця в кінозалі. Кожен новий фільм отримується для кінопрокату на певний термін, і за цей термін потрібно його встигнути показати якомога більшій кількості глядачів. Чим вище потік глядачів, тим більше можна заробити.

Але як умовити глядача відвідати саме Ваш кінотеатр? Адже квиток в будь-якому іншому кінотеатрі не матиме відмінностей - це один і той самий фільм. Для початку, потрібно оповістити якомога більшу кількість людей про те, на які фільми варто прийти і що ексклюзивного може запропонувати ваш кінотеатр, в порівнянні з конкурентами.

Рішення - сервіс СМС розсилки

Перший варіант - рекламна SMS розсилка. Неважливо, відкрився кінотеатр недавно або вже працює кілька років - завжди знайдуться люди, які не знають про його існування, але могли б стати постійними клієнтами.

Приклад смс-розсилки для реклами кінотеатру

Cinema

Ми відкрилися! Покажіть SMS і отримаєте попкорн у подарунок! YourCinema.com

Опис розсилки Таргетинг на місто, в якому відкрився кінотеатр
Кількість відісланих СМС 50 000
Конверсія 2%
Нових глядачів 1 000
Зробити розсилку

Другий варіант розсилки - унікальні пропозиції. Різні акції, лотереї, знижки, бонуси, інформація про технічні нововведення, що з'явилися у Вашому кінотеатрі.

Третій напрям СМС розсилки - інформація для постійних клієнтів. Завсідникам кінотеатрів бажано повідомляти хоча б, які фільми зараз йдуть в прокаті. Крім цього, клієнти можуть підписуватися на жанрову СМС розсилку (отримувати новини з певних кіножанрів).

Окрема роль у СМС сервісу з'являється при об'єднанні з можливим функціоналом веб-сайту. Створення аккаунту користувача, замовлення і покупка квитків, а також інші операції, пов'язані з фінансами, варто проводити з підтвердженням через СМС. Зробити це можна підключивши своє ПЗ до нашого SMS шлюзу.

Можливості СМС розсилки для кінотеатрів:

  • Залучення нових глядачів
  • Розсилка з ексклюзивними пропозиціями: акції, знижки, нові сеанси, спеціальні пропозиції
  • Синхронізація систем вибору і оплати замовлень з розсилкою СМС-повідомлень
  • СМС-анкетування.

Скористайтесь послугами нашого сервісу і переконайтеся в ефективності смс розсилок!

Ошибка