ru
СМС розсилка для реклами інфобізнесу

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами інфобізнесу

Як зібрати велику аудиторію?

Андрій - початківець інфобізнесмен, він придумав цілу стратегію по розвитку особистих якостей людини, набуття нею мети всього життя і ефективному зароблянню грошей в інтернеті. Андрій створив сайт і сторінку, що продає, помістив інформацію в соціальних мережах, але бажаючих записатися на тренінг чомусь не було. А він орієнтований на досить широку аудиторію. Як Андрій впорався з цими труднощами?

Як додатковий рекламний інструмент він вибрав смс-розсилку. І виявився правий! Протягом місяця на тренінг записалося близько 200 осіб!
Ви хочете таких же результатів для ваших тренінгів, курсів особистого росту, конференцій чи інших програм?
Якщо так, то ми вам допоможемо!

Розповісти про ваш інфобізнес легко! Лояльне ставлення до клієнтів, вигідні умови співпраці та знання, які ви хочете дати людям, - запорука успішного просування вашого тренінгу чи організації конференції.

Приклад смс-розсилки для реклами тренінгу

Trainer

Можеш видалити смс і втратиш знижку в 40% на тренінг “HowTo…”! YourTraining.com

Опис Розсилка по місту, в якому буде тренінг
Кількість відісланих СМС 15 000
Конверсія 0,87%
Записалися на тренінг 130
Зробити розсилку

Можливості СМС розсилок для інфобізнесу:

  • За допомогою смс-розсилки ви зможете проінформувати величезну кількість людей про проведення тренінгів, курсів та конференцій з різних напрямків. Це можуть бути і бізнес-курси, і семінари для менеджерів, і звітні конференції. Про ваш захід дізнаються всі з блискавичною швидкістю!
  • Роблячи вигідні пропозиції своїм потенційним клієнтам, пропонуючи їм в смс різні акції та знижки, ви збільшуєте можливість їх участі у тренінгу.
  • Більше того, своїх постійних клієнтів ви зможете заздалегідь попереджати про час проведення нових курсів та тренінгів для того, щоб вони встигли записатися на них, поки є вільні місця.
  • Приватні повідомлення клієнтам підвищать їх мотивацію і бажання співпрацювати саме з вами.
  • Якщо ви проводите конференцію, то смс-розсилка допоможе вам з легкістю повідомити її учасникам про реєстрацію, час і розташування офісу, а так само про спеціальні «смачні» пропозиції. Залучайте людей будь-якими способами!

Реєструйтеся на нашому сайті та вже зараз відправляйте повідомлення-запрошення для участі у вашому заході!

Ошибка