СМС розсилка для реклами знижкових купонів

Як збільшити обсяг продажів знижкових купонів?

Одне чарівне слово «знижка» - і багато хто вже готовий зробити покупку! Воно миттєво впливає на психіку людини і миттєво мотивує до дії. Саме тому зараз спостерігається розширення ринку з продажу знижкових купонів.

Ви пов'язані з цим бізнесом? Тоді вам точно відомо, що конкуренція в цій ніші постійно зростає, тому зараз дуже складно залучати та утримувати клієнтів.

Ми пропонуємо вам ефективний спосіб, який, безумовно, розташує клієнтів до покупки купонів саме у вас. Використовуйте смс-розсилку для того, щоб постійно підтримувати комунікацію зі своєю цільовою аудиторією.

Приклад смс-розсилки для реклами знижкових купонів:

YourCoupon
Знаєш як можна заощадити до 70% грошей на покупках та відпочинку? Не знаєш?
Твій промо-код: zjku7fe
YourCoupon.com, 0442518668
Опис Рекламна розсилка
Кількість відісланих СМС 35 000
Ціна 1 СМС 0,35 грн.
Вартість рекламної кампанії 35 000 x 0,35 = 12 250 грн.
Конверсія 0,93%
Продано купонів 325

СМС-маркетинг - це чудовий рекламний інструмент, який дозволяє розповісти максимальній кількості мобільних користувачів про ваші послуги і запропонувати їм придбати саме ваші знижкові купони.

Можливості SMS-маркетингу при продажах знижкових купонів:

  • — Швидке інформування цільової аудиторії про появу нових знижкових купонів або різних акцій компаній в певному місті підвищить довіру клієнта до вашого сервісу.
  • — Можливість відправляти іменні та вітальні повідомлення: індивідуальний підхід до клієнта - це ключ до його лояльності та гарному відношенню.
  • — Можливість інтегрувати в Ваш сервіс наш СМС шлюз. Після чого ви зможете налаштувати автоматичне оповіщення вашої аудиторії, при певній події, наприклад, оповістити клієнта про появу нового знижкового купона, який відповідає його інтересам.
  • — Ви можете створювати персоналізовані СМС розсилки, використовуючи наш WEB-інтерфейс. Приміром, запланувати автоматичне відправлення повідомлень - привітань клієнтів з Днем народження або іншими святами.

Зареєструйтеся на нашому сайті, створіть свою СМС-маркетингову кампанію і самі переконаєтеся в ефективності смс розсилок!

Реєстрація за 30 секунд
Логін зайнятий, підберіть, будь ласка інший
Зареєструватися
0 грн
підключення та альфа-ім'я відправника
+
Реєструйтеся зараз та отримуйте
10 безкоштовних sms

Ошибка