СМС розсилка для реклами служби доставки

Як оптимізувати роботу вашої служби доставки?

Вас давно мучать питання: як поліпшити роботу вашої служби доставки, як збільшити потік клієнтів? Ви не можете зрозуміти, чому ваші послуги не користуються популярністю, в той час як конкуренти успішно розвиваються в цій сфері?

Не виходить тримати гарний зворотній зв'язок з клієнтами, використовуючи винятково call-центр? Ми пропонуємо вам дієвий спосіб реклами вашої служби, збільшення потоку клієнтів і оптимізування комунікації з покупцями ваших послуг: використовуйте сервіс масових SMS розсилок та збільшуйте прибуток вже зараз!

Приклад рекламної розсилки для служби доставки:

YourDelivery
ПРОСТО ЗНАЙ! "Доставкін" - найшвидша та дешева доставка по місту. Знаєш дешевше? - Доставимо безкоштовно!
Info: dostavkin.com 0442518668
Таргетинг Ваше місто
Кількість відісланих СМС 40 000
Ціна 1 СМС 0,35 грн.
Вартість рекламної кампанії 40 000 x 0,35 = 14 000 грн.
Конверсія 0,91%
Нових клієнтів за 2 місяці (перехід за посиланням > замовлення послуги) 364

Смс-маркетинг допоможе в просуванні ваших послуг, підвищить довіру клієнтів до сервісу та поліпшить імідж компанії. Це ефективний спосіб оптимізувати вашу роботу і в будь-який момент повідомляти клієнтам потрібну інформацію.

Які вигоди отримає ваша служба доставки?

  • — Можливість оперативно інформувати клієнтів про вартість послуг вашої компанії, про статус замовлення, його відправлення і доставку. Причому відбуватися це може в автоматичному режимі. Підключившись до нашого СМС шлюзу, ваше ПЗ або сайт будуть відправляти повідомлення автоматично при певній події.
  • — Смс-розсилка - це зручний спосіб проінформувати не тільки клієнтів, але й кур'єрів, наприклад, про зміни у графіку роботи або адреси доставки.
  • — Відправляючи іменні повідомлення або смс-привітання клієнтам, збільшується їх лояльність і довіра до вашої служби доставки.

Скористайтеся послугами нашого сервісу та переконайтеся в ефективності смс розсилок!!

Реєстрація за 30 секунд
Логін зайнятий, підберіть, будь ласка інший
Зареєструватися
0 грн
підключення та альфа-ім'я відправника
+
Реєструйтеся зараз та отримуйте
10 безкоштовних sms

Ошибка