ru
СМС розсилка для реклами служби доставки

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами служби доставки

Як оптимізувати роботу вашої служби доставки?

Вас давно мучать питання: як поліпшити роботу вашої служби доставки, як збільшити потік клієнтів? Ви не можете зрозуміти, чому ваші послуги не користуються популярністю, в той час як конкуренти успішно розвиваються в цій сфері?

Не виходить тримати гарний зворотній зв'язок з клієнтами, використовуючи винятково call-центр? Ми пропонуємо вам дієвий спосіб реклами вашої служби, збільшення потоку клієнтів і оптимізування комунікації з покупцями ваших послуг: використовуйте сервіс масових SMS розсилок та збільшуйте прибуток вже зараз!

Приклад рекламної розсилки для служби доставки

YourDelivery

“Доставкін” – найшвидша та дешева доставка по місту. dostavkin.com
0442518668

Таргетинг Ваше місто
Кількість відісланих СМС 40 000
Конверсія 0,91%
Нових клієнтів за 2 місяці (перехід за посиланням > замовлення послуги) 364
Зробити розсилку

Смс-маркетинг допоможе в просуванні ваших послуг, підвищить довіру клієнтів до сервісу та поліпшить імідж компанії. Це ефективний спосіб оптимізувати вашу роботу і в будь-який момент повідомляти клієнтам потрібну інформацію.

Які вигоди отримає ваша служба доставки?

  • Можливість оперативно інформувати клієнтів про вартість послуг вашої компанії, про статус замовлення, його відправлення і доставку. Причому відбуватися це може в автоматичному режимі. Підключившись до нашого СМС шлюзу, ваше ПЗ або сайт будуть відправляти повідомлення автоматично при певній події.
  • Смс-розсилка - це зручний спосіб проінформувати не тільки клієнтів, але й кур'єрів, наприклад, про зміни у графіку роботи або адреси доставки.
  • Відправляючи іменні повідомлення або смс-привітання клієнтам, збільшується їх лояльність і довіра до вашої служби доставки.

Скористайтеся послугами нашого сервісу та переконайтеся в ефективності смс розсилок!!

Ошибка