ru
СМС розсилка для реклами піцерії або суші бару

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами піцерії або суші бару

Особливості бізнесу

Умови високої конкуренції в галузі громадського харчування змушують не тільки підтримувати якість сервісу на найвищому рівні, але й організовувати інформаційну підтримку для клієнта. В іншому випадку утримувати його лояльність до закладу буде непросто.

Важко собі уявити сучасну піцерію або суші бар без веб-сайту, на якому можна не тільки ознайомитися з асортиментом страв і ціновою політикою закладу, але і зробити замовлення на доставку.

СМС-маркетинг органічно вписується в комп'ютерну систему обробки замовлень і доповнює традиційно-консервативні методи реклами.

Як залучити відвідувачів до піццерії?

Рекламна СМС розсилка по базі мобільних номерів - потужний і результативний інструмент реклами. При невисокій вартості розсилки, за рахунок охоплення великої кількості абонентів, навіть незначний відсоток конверсії призводить до досить значного збільшення числа клієнтів.

Приклад смс-розсилки для реклами піцерії або суші бару

YourPizza

Найсмачніша піца з безкоштовною доставкою! Покажи SMS кур'єру та отримай подарунок YourPizza.com

Таргетинг Ваше місто
Кількість відісланих СМС 40 000
Конверсія 1,9%
Нових замовлень 760
Зробити розсилку

Наступний важливий крок у розширенні сервісних послуг - СМС розсилка для постійних клієнтів. Сюди можуть входити новини щодо зміни меню, розцінок, послуг, проведення різних акцій, введення знижок, святкових заходів, привітання.

Є ще одна особливість функціонування піцерій і суші барів. Не у кожної людини є можливість або бажання повечеряти або пообідати в піцерії, або в суші барі. Багато клієнтів воліють доставку додому або в офіс.

Виникає необхідність оформити замовлення, вказати адресу та час доставки. При оформленні замовлення через веб-сайт стане в нагоді СМС розсилка з повідомленням. СМС сервісом також можна скористатися, щоб повідомити клієнту, коли замовлення буде доставлено до будинку або офісу. Можна підключити ваш сайт до нашого SMS шлюзу, і відправка повідомлень відбуватиметься автоматично.

Можливості СМС розсилки для піцерій і суші барів:

  • Розширення клієнтської бази
  • Синхронізація систем вибору, оплати та доставки замовлень з розсилкою СМС-повідомлень
  • Персоналізована розсилка: привітання з Днем народження, іншими святами
  • Розсилка інформації про акції, спеціальні пропозиції, зміни в меню
  • Розповісти в повідомленнях про приємні дрібниці, які ви готові надати своїм клієнтам. Багато хто готовий заплатити більше, наприклад, за диск з цікавим фільмом.

Скористайтесь послугами нашого сервісу і переконайтеся в ефективності смс розсилок!

Ошибка