Смс розсилка для реклами піцерії або суші бару

Особливості бізнесу

Умови високої конкуренції в галузі громадського харчування змушують не тільки підтримувати якість сервісу на найвищому рівні, але й організовувати інформаційну підтримку для клієнта. В іншому випадку утримувати його лояльність до закладу буде непросто.

Важко собі уявити сучасну піцерію або суші бар без веб-сайту, на якому можна не тільки ознайомитися з асортиментом страв і ціновою політикою закладу, але і зробити замовлення на доставку.

СМС-маркетинг органічно вписується в комп'ютерну систему обробки замовлень і доповнює традиційно-консервативні методи реклами.

Як залучити відвідувачів до піццерії?

Рекламна СМС розсилка по базі мобільних номерів - потужний і результативний інструмент реклами. При невисокій вартості розсилки, за рахунок охоплення великої кількості абонентів, навіть незначний відсоток конверсії призводить до досить значного збільшення числа клієнтів.

Приклад смс-розсилки для реклами піцерії або суші бару:

YourPizza
Найсмачніша піца з безкоштовною доставкою! Покажи SMS кур'єру та отримай подарунок.
0442518668
www.YourPizza.com
Таргетинг Ваше місто
Кількість відісланих СМС 40 000
Ціна 1 СМС 0,35 грн.
Вартість рекламної кампанії 40 000 x 0,35 = 14 000 грн.
Конверсія 1,9%
Нових замовлень 760

Наступний важливий крок у розширенні сервісних послуг - СМС розсилка для постійних клієнтів. Сюди можуть входити новини щодо зміни меню, розцінок, послуг, проведення різних акцій, введення знижок, святкових заходів, привітання.

Є ще одна особливість функціонування піцерій і суші барів. Не у кожної людини є можливість або бажання повечеряти або пообідати в піцерії, або в суші барі. Багато клієнтів воліють доставку додому або в офіс.

Виникає необхідність оформити замовлення, вказати адресу та час доставки. При оформленні замовлення через веб-сайт стане в нагоді СМС розсилка з повідомленням. СМС сервісом також можна скористатися, щоб повідомити клієнту, коли замовлення буде доставлено до будинку або офісу. Можна підключити ваш сайт до нашого SMS шлюзу, і відправка повідомлень відбуватиметься автоматично.

Можливості СМС розсилки для піцерій і суші барів:

  • — Розширення клієнтської бази
  • — Синхронізація систем вибору, оплати та доставки замовлень з розсилкою СМС-повідомлень
  • — Персоналізована розсилка: привітання з Днем народження, іншими святами
  • — Розсилка інформації про акції, спеціальні пропозиції, зміни в меню
  • — Розповісти в повідомленнях про приємні дрібниці, які ви готові надати своїм клієнтам. Багато хто готовий заплатити більше, наприклад, за диск з цікавим фільмом.

Скористайтесь послугами нашого сервісу і переконайтеся в ефективності смс розсилок!

Реєстрація за 30 секунд
Логін зайнятий, підберіть, будь ласка інший
Зареєструватися
0 грн
підключення та альфа-ім'я відправника
+
Реєструйтеся зараз та отримуйте
10 безкоштовних sms

Ошибка