ru
СМС розсилка для реклами лазні або сауни

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами лазні або сауни

Більше клієнтів за допомогою інструментів СМС маркетингу

Зараз велика кількість людей ходить в лазні і сауни не тільки для того, щоб оздоровитися, але і щоб підняти собі настрій, розслабитися і морально відпочити. Тому останнім часом попит на банні послуги істотно збільшився, і конкуренція на цьому ринку зросла.

Звичайно, вона менше, ніж, наприклад, у ресторанній справі, але все одно за кожного клієнта необхідно боротися. І якщо ви пов'язані з цим бізнесом, то вам точно відомо, що зараз залучення клієнтів одними лише якісними послугами - це катастрофічно мало. Потрібно витрачати час і гроші на рекламу закладу.

Ми пропонуємо вам використовувати смс-розсилку в якості швидкої рекламної комунікації з вашими постійними і новими потенційними клієнтами. Ви зможете заощадити свій час і фінанси, так як цей вид реклами набагато вигідніше за будь-яку іншу digital-рекламу. Мінімум часу і мінімум зусиль!

Приклад смс-розсилки для реклами лазні або сауни

BestSauna

З 1 по 30 серпня пред'явнику SMS перша година безкоштовно!
Вул. Лазні-19, 0442518668

Таргетинг Ваше місто
Кількість відісланих СМС 50 000
Конверсія 0,5%
Залучено клієнтів 250
Зробити розсилку

Можливості смс-маркетингу для вашого бізнесу:

  • Можливість швидко інформувати клієнтів про ваші послуги, тарифи, час роботи і місце розташування.
  • Можливість провести сегментацію аудиторії і відправляти повідомлення тільки тим клієнтам, яким можуть знадобитися ваші послуги.
  • Чудовим способом реклами вашої лазні стане запрошення в повідомленні отримати спеціальну карту постійного відвідувача.
  • Можливість відправляти персоніфіковані повідомлення і смс-привітання зі святами, що підвищить довіру клієнтів до вашого сервісу і збільшить їх лояльність.

СМС-розсилка для лазень і саун - це ефективний спосіб комунікації з клієнтом, який допоможе вам прорекламувати ваш бізнес, залучити нових відвідувачів і втримати старих. Подобається?
Тоді реєструйтеся на сайті, робіть розсилки і залучайте більше відвідувачів у свій заклад!

Ошибка