ru
СМС розсилка для реклами санаторію

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами санаторію

Особливості бізнесу

У санаторіїв і різних баз відпочинку є зближуючі їх особливості: потік клієнтів носить непостійний і, в основному, сезонний характер. І все це на тлі великої кількості конкурентів, часто розташованих зовсім близько, по сусідству.

Ще одна об'єднуюча ці види бізнесу специфічна риса - досить висока віддаленість від потенційних і вже напрацьованих клієнтів. І санаторії, і бази відпочинку переважно розташовуються в курортних зонах, в той час як більшість людей, охочих їх відвідати, проживають в інших регіонах країни, а деякі й зовсім в інших державах.

Звідси виходить одна з головних проблем санаторно-курортного бізнесу: як повідомити про себе максимально широкому колу людей, розповісти про свої переваги і розширити власну клієнтську базу?

Допомогти може СМС маркетинг. Це один із найбільш результативних і оптимальних варіантів по співвідношенню витрат до ефективності реклами.

Приклад смс-розсилки для реклами санаторію

YourSanatorium

Забронюйте путівку з 1 по 30 травня і отримаєте знижку 15%!
Чекаємо Вас: 0442518668

Опис розсилки Розсилка по своїй базі клієнтів
Кількість відісланих СМС 6 000
Конверсія 2%
Придбано путівок 120
Зробити розсилку

Чому варто застосовувати СМС маркетинг?

  1. У першу чергу, це стартова SMS реклама - розсилка короткої рекламної інформації якомога більшій кількості людей. Крім номерів телефонів, для більш наглядної інформації можна вказувати в розсилці адресу сайту, санаторію або бази відпочинку.
  2. Інший тип розсилки потрібен для постійних клієнтів. Їх потрібно регулярно інформувати про зміну цін, акції і знижки, підказувати найбільш зручні і вигідні маршрути і види транспорту, пропонувати забронювати номери.

Можливості СМС розсилки для санаторіїв і баз відпочинку:

  • Нарощування клієнтської бази.
  • Оповістити про можливі знижки, акції або про зміну тарифів у вашому санаторії одночасно всіх клієнтів.
  • Розповісти в повідомленнях про приємні дрібниці, які ви готові надати своїм клієнтам. Багато хто готовий заплатити більше, наприклад, за чашечку кави вранці або свіжий випуск газети.

Скористайтеся послугами нашого SMS сервісу та переконайтеся в ефективності смс розсилок!

Ошибка