ru
СМС розсилка для реклами сервісного центру

Приклади SMS-розсилок для бізнесу

СМС розсилка для реклами сервісного центру

Як поліпшити взаємодію з клієнтами за допомогою смс-розсилки?

Зростання конкуренції на ринку сервісних центрів стимулює власників бізнесу звернути увагу не тільки на якість сервісу, але й на комунікацію з клієнтами.

Більшості людей поряд із якістю ремонту телефону або ноутбуку важливо також позитивне ставлення співробітників сервісного центру, зручні умови і постійна взаємодія.

SMS-розсилка - оптимальний варіант взаємодії з клієнтом

Використовуючи розсилку повідомлень, ви налагодите комунікацію з вашими постійними клієнтами і зможете відправляти рекламні повідомлення своїм потенційним клієнтам! SMS-маркетинг стане чудовим рекламним рішенням для вашого бізнесу, яке підвищить імідж сервісного центру.

Приклад смс-розсилки для реклами сервісного центру

ServiceCenter

З 1 і до 15 лютого ЗНИЖКА -30% на чистку ноутбуків. Вул. Сервісна – 21 0442518668

Опис Розсилка спеціальної пропозиції
Кількість відісланих СМС 2 000
Конверсія 1,63%
Скористалися пропозицією 33
Зробити розсилку

Переваги смс-розсилки для сервісних центрів:

  1. Швидке інформування постійних клієнтів про новини компанії та появу нових послуг. Клієнтам, які регулярно користуються вашим сервісом, безумовно, хочеться бути в курсі подій вашого сервісного центру. Надавши їм таку можливість, ви збільшите їх довіру і лояльність до вашого бізнесу.
  2. Нагадування клієнтам сервісу. Ви зможете відправляти інформаційні повідомлення своїм клієнтам про завершення ремонту їхнього пристрою, вказуючи дату та час, коли можна забрати девайс.
  3. Мотивація клієнтів. За допомогою розсилки інформації про різні акції, знижки та інші спеціальні пропозиції вашого сервісного центру ви зацікавите ваших клієнтів із новою силою.
  4. Розсилка смс-купонів зі знижками. А вашим постійним клієнтам ви зможете відправляти смс-купони з метою збільшення лояльності та появи сарафанного радіо про ваш сервіс.

Смс-розсилка для сервісного центру – це дієвий маркетинговий інструмент, який допоможе підтримувати комунікацію з постійними клієнтами і приверне увагу потенційних клієнтів до вашого бізнесу.

Зареєструйтесь на нашому сайті – і зараз станьте ближче до своїх клієнтів!

Ошибка