8 приводів для SMS-розсилок в лютому

Опубліковано - 5 лютого 2019 р.
8 приводів для SMS-розсилок в лютому

Холодний лютий приносить нам кілька незвичайних приводів для рекламних кампаній і вітальних розсилок (чого вартий тільки День святого Валентина!) Що цікаво - більшість з свят - міжнародні, а це значить, що привітання будуть доречні для жителів усіх країн, з якими ви працюєте.

Ми стверджуємо, що будь-який привід можна креативно обіграти і використати на користь свого бізнесу. Варто лише проявити фантазію і прислухатися до порад TurboSMS!

Інформаційні приводи для SMS-розсилок у лютому 2019:

5 лютого

Новий рік за місячним календарем
Китайська культура в останні роки стає все популярніше як в нашій країні, так і в усьому світі. Не дивно, що до китайського Нового року у шанувальників Китаю особливий інтерес. Якщо ви продаєте китайські товари або просто шукайте хороший привід для маркетингової кампанії - радимо придивитися до цього «місячного» свята, яке триває, на хвилиночку, цілих 15 днів!

6 лютого

Міжнародний День бармена
Знавці коктейлів і людських душ (адже бармени часто вважають себе хорошими психологами) відзначають своє професійне свято. Ресторанам, кафе, і барам особливо, радимо звернути увагу на цей день і привітати колег, а для клієнтів організувати цікаву акцію або розважальний захід. В інформуванні на допомогу прийде SMS-розсилка!

9 лютого

Міжнародний День стоматолога
Всі, хто так чи інакше пов'язаний зі стоматологією, просто зобов'язані звернути увагу на цей привід. Привітання стоматологам легко і просто розсилаються за допомогою сервісу TurboSMS. Радимо заздалегідь запланувати розсилку на потрібний день і годину, щоб ненароком не забути про повідомлення.

13 лютого

Всесвітній День радіо
Ось уже багато років в середовищі засобів масової інформації радіо «ховають», називаючи його ЗМІ, у якого немає майбутнього. У той же час з кожним роком радіо доводить свою популярність і охоплює нову аудиторію. Якщо вам пощастило бути пов'язаними з цікавою професією радійника - готуйте привітання своїм клієнтам і колегам.

14 лютого

День Святого Валентина
У найромантичнішого дня року є як прихильники, так і противники. Хтось мліє побачивши паперове серденько, а хтось вважає це свято вдалим всесвітнім маркетинговим ходом. Як би там не було, варто обернути його на свою користь і організувати рекламну акцію до 14 лютого. Ми, звичайно ж, не обійдемо це свято стороною і поділимося з вами маркетинговими ідеями до Дня святого Валентина в окремому матеріалі.

День комп'ютерника
У цей день можна вітати всіх комп'ютерників, починаючи з розробників і закінчуючи SMM-фахівцями. Особливу увагу до цього свята варто приділити власникам магазинів комп'ютерної техніки, IT і SEO-агентствам.

21 лютого

Міжнародний День рідної мови
Філологи, лінгвісти та перекладачі - це ваш день! Крім того, організувати рекламну акцію до цього свята буде доречно на мовних курсах, в бібліотеках, книгарнях, дошкільних та шкільних установах. Беріть привід на замітку!

Всесвітній День екскурсовода
Працівники незвичайної і дуже цікавої професії в цей день будуть приймати привітання. Бути екскурсоводом сьогодні рідкість, але якщо серед ваших рідних і близьких є представники цього ремесла - саме час друкувати текст для SMS або Viber-розсилки!


Також читайте:

Ошибка