Приводи для SMS-розсилок в листопаді

Опубліковано - 31 жовтня 2018 р.
Приводи для SMS-розсилок в листопаді

Прийнято вважати, що перед сезоном новорічних свят купівельна спроможність знижується. Саме тому в листопаді потрібно докласти максимум зусиль для стимулювання активності своїх клієнтів.

Вітальні і рекламні SMS-розсилки за допомогою сервісу TurboSMS - хороший спосіб нагадати аудиторії про свій бізнес.

Ми підібрали для вас цілих 20 приводів для незвичайних рекламних акцій і поздоровлень. Обирайте привід на свій смак і створюйте SMS-кампанії.

Інформаційні приводи для SMS-розсилок в листопаді 2018:

1 листопада

Міжнародний День вегана
Веганський рух з кожним роком набирає популярність у всьому світі. У цей святковий день будь-яка точка громадського харчування може зробити знижки на веганське меню або приємний бонус всім відвідувачам-веганам. Не кажучи вже про SMS-розсилку, яка точно буде приємна вашим клієнтам.

3 листопада

День ракетних військ і артилерії України
Всі подібні свята, як правило, розраховані на вузьке коло військових і товаришів по службі. Якщо ваша робота тісно пов'язана з захисниками нашої батьківщини - не забудьте відправити вітальне повідомлення. До речі, в цей же день відзначають День інженерних військ України, а 21 листопада святкують День десантно-штурмових військ.

4 листопада

День залізничника України
Залізнична сфера - це не тільки машиністи і провідники. Роботу Укрзалізниці забезпечують сотні тисяч людей. Якщо серед ваших клієнтів є такі - починайте складати текст для привітання прямо зараз!

7 листопада

Індійський фестиваль вогнів Дівалі
Зазвичай TurboSMS не розповідає про свята, які відзначають на іншому кінці світу, але Дівалі - виняток. Все тому, що це неймовірно видовищне свято вогнів і світла. Сьогодні його святкують у багатьох країнах світу, залучаючи глядачів подивитися на яскраву подію. Якщо вам потрібен привід для вечірки або свята для своїх клієнтів, то кращого годі й шукати!

8 листопада

Всесвітній День якості
Хто не цінує якість споживаних продуктів? Питання риторичне. У День якості розкажіть клієнтам про те, як ви виробляєте той чи інший продукт, влаштуйте екскурсію на виробництво або міні-акцію, такий привід гріх не обіграти.

Міжнародний День КВН
КВН з дитинства знають всі, чому б не влаштувати змагання веселих і кмітливих для клієнтів або всередині своєї робочої команди? Повеселіться від душі і зацікавте нову аудиторію незвичайним заходом.

9 листопада

День української писемності та мови
Якщо серед ваших клієнтів є філологи, журналісти, викладачі, або любителі української прози і поезії, варто привітати їх і, можливо, влаштувати міні-акцію або літературний вечір. На свято слід звернути увагу книжковим і канцелярським магазинам.

10 листопада

Міжнародний День бухгалтера
Без наших рахівників - нікуди! Якщо у вашій Контактній книзі бухгалтерів не виявиться, варто як мінімум привітати колег з сусіднього відділу або працівників дружніх вам компаній.

11 листопада

Всесвітній День шопінгу
Кращого приводу для акцій, бонусів і знижок просто не знайти! Тут, як то кажуть, сам Бог велів запустити масштабну рекламну кампанію, і не забути оповістити своїх клієнтів за допомогою SMS-розсилки.

13 листопада

Всесвітній День доброти
Подібні свята нагадують нам про благодійництво та добрі справи. Допоможіть нужденним, адже той, хто вміє віддавати доброту, отримує її в рази більше. До речі, в цей же день відзначають Міжнародний День сліпих.

14 листопада

Міжнародний День логопеда
Куди ж ми без логопедів, які вміють навчити дітей впевнено говорити «ррриба» і «каррртопля». Обов'язково привітайте працівників цієї сфери з їх професійним святом. Розсилки з сервісом TurboSMS вам на допомогу!

16 листопада

День працівників радіо, телебачення і зв'язку України
Журналісти-радійники та телевізійники навіть в цей день не відволікаються від своєї нелегкої роботи. Всупереч розхожій думці, бути кореспондентом часто не просто складно, а небезпечно для життя і здоров'я. Крім журналістів, роботу телебачення і радіо організовують безліч людей, вони, звичайно ж, теж заслужили добрі слова визнання і поваги на свою адресу.

17 листопада

Міжнародний День студентів
Споживачами безлічі товарів у великих містах є студенти. Без них би помер фастфуд, одяг з мас-маркету та магазини пива і напівфабрикатів. Порадуйте свою аудиторію, подаруйте їй знижки і бонуси, студенти запам'ятають ваше привітання надовго.

18 листопада

День працівників сільського господарства в Україні
Сфера сільського господарства не надто популярна в сучасному світі. Тим потрібніше нам праця комбайнерів, доярок і працівників птахофабрик. Люди робочих професій дуже позитивно реагують на вітальні повідомлення і завжди раді отримати від вас SMS з хорошими словами.

20 листопада

Всесвітній День дитини
Магазини дитячих іграшок та дитячого одягу, активізуйтеся! Це свято - чудова нагода приурочити до нього цікаву рекламну акцію і розіслати матусям повідомлення про знижки.

23 листопада

Чорна п'ятниця
Настало свято, про яке мріють безліч шоперів по всьому світу - Чорна п'ятниця, ніч грандіозних знижок і спеціальних акційних пропозицій. Пропустити таку подію недозволено, нагадуємо, що повідомити про акції ви можете за допомогою SMS-розсилок від TurboSMS.

26 листопада

Кіберпонеділок
Кіберпонеділок - це Чорна п'ятниця в мережі Інтернет. В цей день безліч Інтернет-магазинів пропонують свої товари з божевільними знижками. У вас є Інтернет-магазин? Швидше придумуйте акцію і розсилайте повідомлення про розпродаж!

30 листопада

Всесвітній День домашніх тварин
Хто не любить братів наших менших? Їх люблять всі. Ветклініки, зоомагазини і грумінг-салони традиційно запропонують своїм хвостатим клієнтам обслуговування зі знижкою. Цей день може стати справжнім святом для власників кішок, собак, хом'ячків, ігуан або морських свинок.


Також читайте:

Ошибка